studia gdzie ?=?

Temat przeniesiony do archwium.
studiuje ktos w Wyzszej Szkole Jezykow Obcych w Swieciu-germanistyke- woj.kujawkos-pomorskie. potrzebuje pare informacji :)czytalam o tej szkole w necie i jak cos to bym poszla na studia czteroletnie bo nie wiem czym bym dala rade na trzy letnich-
mialam ja w 2006r.´-ale wyniki mialam takie sredniez niemca wiec boje sie czy dalabym rade- studiowac- czy jest tam dosc ciezko !! teraz mieszkam w niemczech .mam 20 lat razem z moim mezem on dobrze zna niemiecki wiec napewno tez pojdzie na germanistyke ale ja ..hmm-za pare miesiecy bede juz mieszkac w polsce. jestem w niemczech od pol roku i robie kurs niemiecki mialam ostatnio dwa egzaminy i poszly dobrze-ostani egzamin czyli ten przed koncowym na 100punktow mialam 95.ale ten B1 boje sie(chcialabym go zdac- uczymy sie teraz z ksiazki Berlina Platz 3.) - ale teraz w marcu bede miec ostatni trudny B1czyli ZD -teraz korzystamy z kasiazki Berlina Plaz 3 jest trudna .mam nadzieje ze ten egzymin jakos pojdzie.a potem jeszcze mamy 30 godzin polityki-historia niemiec-itp. i z tego oddzielny egzymin. ustny-i koniec kursu:)Bardzo Chcialabym studiowac germanistyke ale boje sie ze nie dalabym rady- a umie tak na poziomie srednim jakos bym sie dogadala :)Lubie sie uczyc niemieckiego i bardzo chcialabym studiowac :) prosze kogos o pomoc i odpisanie

« 

Życie, praca, nauka