kurs niemieckiego w Hamburgu lub Lubeck

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, szukam szkoły bądz kursu niemieckiego na już a dokładniej od stycznia w Hamburgu, Lubeck bądź w okolicy.
A wiesz ile tego tu jest ? :)
Wyszukaj cos w internecie. Ja uczeszczalam do Tandem na Altonie
i cos bardziej korzystnego w cenie czyli: Kafejka Diakonie, juz nie pamietam dokladnie, w kazdym razie na Feldstraße. VHS tez podobno oragnizuje ciekawe kursy niemieckiego. Zalezy na jakim jestes poziomie.?
Pozdrawiam.
Dziękuję za odpowiedź-podpowiedź. Sama nie wiem na jakim jestem poziomie?Tłumaczenie (rozumienie) tekstu pisanego idzie mi całkiem nieźle, ale mam opory w mówieniu. Chodzę na prywatne lekcje w Polsce. Myślałam, żeby wyjechać do Niemiec (do Hamburga bądź Schlezwig-Holstein mam sentyment;)) wynająć pokój, znaleźć sobie jakiś, kurs, wynająć pokój, odpocząć i pozwiedzać. Myślę, że po miesiącu lub 2 'nauczyłabym się mówić bez oporów.
w necie znalazłam tylko w Goethe za 955 euro (pro Monat). Pozdrawiam
Bardzo dobry ten Twój pomysł z wyjazdem. Nie wiem wprawdzie czy po miesiącu albo dwóch nauczysz się mówić (chyba bym na to tak bardzo nie liczyła), bo to zależy od indywidualnych predyspozycji i od tego na jakim poziomie jesteś obecnie, ale zawsze jest to w jakiś sposób mobilizujące, taki kontakt z żywym językiem motywuje do dalszej nauki i weryfikuje nasz obecny poziom.
Jeśli chodzi o przeszukiwanie internetu, to niemożliwe, że nie znajdujesz w nim innych ofert w miastach, które wybrałaś. Jeśli znasz już w miarę dobrze niemiecki, to posługując się słowami Sprachschule albo Deutschkurs + miasto wskazane przez Ciebie naprawdę dużo szkół i kursów można znaleźć.
Dziękuję za wskazówki. Nie mam ciśnienia, że muszę szybko się nauczyć niemieckiego, nie obiecuję sobie za wiele po tym wyjeździe. Chciałabym spróbować... pozdrawiam
Słusznie! Popieram Twoje plany, może sama się kiedyś na taki wyjazd skuszę :)
witam
Proponuje Colon w Hamburgu...super szkoła!
Sam zaczynałem jak ty,wyjazd w ciemno na nauke i zwiedzenie...
Jak chcesz moge ci troche pomóc..
pozdrawiam
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia