Kurs j. niemieckiego w Berlinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
czy ktoś z forumowiczów brał może udział w jakimś kursie języka niemieckiego w którejś ze szkół berlińskich? Albo chociaż słyszał o szkole godnej polecenia? Zamierzam się tam udać na Intensivkurs, ale tych szkół jest tyle, że nie wiem na jaką się zdecydować. Jakieś (po)rady?
jak się zdecydujesz,to daj znać,bo też będę miała ten problem. :P
No zdecyduję się jak ktoś coś doradzi najprędzej;)
http://www.sprachenatelier-berlin.de/de/02.html
myślałem jak na razie o tej szkole, bo cena przyzwoita w miare. Ale nic więcej nie wiem..
NIEMIECKI w BERLINIE, KOLONII, MONACHIUM - wyjazdy językowe: NIEMCY


Szkoła języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na :

wakacyjne wyjazdy do miast niemieckich połączone z nauką języka.

Berlin, Monachium: 1090 Euro

Kolonia: 980 Euro

Radolfzell: tylko 930 Euro

*Ceny za Język Niemiecki biznesowy lub przygotowujący do certyfikatów z zakwaterowaniem u rodziny z wyżywieniem - 2 tygodnie

Dostępne są również kursy :

przygotowujące do certyfikatów
do studiów i pracy w Niemczech
dla dzieci
połączone z nauką piłki nożnej


Po więcej informacji zadzwoń na nr 022 / 652 33 19 lub wyśłij e-mail: [email]
więcej info na: bsatrans.eu

DO ZOBACZENIA W NIEMCZECH!
No ja się zapisałem do tego Sprachatelier. Już tydzień chodzę:) Podoba mi się jak na razie bo dość dużo rozmowy jest, a na tym mi najbardziej zależało. Nie wiem jak na niższych poziomach. Ja na C1 jestem. Jak ktoś by jakieś info chciał to walić śmiało. Pzdr
hej Pucek88 czy mógłbyś napisać swoje wrażenia z tej szkoły o której pisałeś. W tym roku się wybieram na taki kurs i twój wpis mnie zainteresował ze względu na cenę :P mam nadzieję, że jeszcze zajrzysz na ten temat :) Był bym wdzięczny o kontakt na maila [email]
Temat przeniesiony do archwium.