Niemiecki Katowice - Lingua House

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim! Chciałam dodać swoją opinię, od zeszłego roku chodzę na kurs do Lingua House (http://lingua-house.pl) z j. niemieckiego metodą Rapid Deutsch i mogę zdecydowanie polecić. Bardzo dobry lektor prowadzący zajęcia, zdecydowanie nastawienie na jakość kursu. Chodziła już na różne ale dopiero z tego jestem tak faktycznie zadowolona i moge polecić, warto moim zdaniem, zarówno kurs jak i metoda są na wysokim poziomie.
No, to skoro takie wszystko szkolone na tych wielkich kursach z magistrami, to czy wreszcie ktoś mi tu z łaski swojej odmieni czasownik
"sich lernen"?
Bo już trzy razy obalałam.
Pilne!

btw. tegoroczni przyszli maturzyści proszeni są o szczególnie pilną pomoc.
irenko to oblejesz czwarty raz jak sie nie odczepisz od sich
od dich?
madziu, nie doczytałaś mojego problemu?
Ja mam tylko jedną odmianę jednego czasownika.
Resztę umiem.
Jeśli potrafisz, to pomóż mi, bo znowu będę musiała obalać.
Szukam kompana do wyjazdu do niemiec Po co sie meczyc w polskich szkolach jezykowych (1 poziom bog wie ile i za ile)jak mozna to zrobic szybka (jeden poziom2m) tanio (300euro jeden poziom) i skutecznie
Cytat: gringi
Szukam kompana do wyjazdu do niemiec Po co sie meczyc w polskich szkolach jezykowych (1 poziom bog wie ile i za ile)jak mozna to zrobic szybka (jeden poziom2m) tanio (300euro jeden poziom) i skutecznie
Co z tego, że wydasz 300 Euro, jak i tak się nie nauczysz, bo jeszcze nic nie umiesz? A, na życie ci nie potrzeba nic? Ile to będzie razem na jeden poziom? W Niemiaszkowie nie patrzy nikt na twoje poziomy, albo umiesz - albo Turek!
Co z tego, że wydasz 300 Euro, jak i tak się nie nauczysz, bo jeszcze nic nie umiesz? A, na życie ci nie potrzeba nic? Ile to będzie razem na jeden poziom? W Niemiaszkowie nie patrzy nikt na twoje poziomy, albo umiesz - albo Turek![/quote]


Nie masz pojecia czlowieku to lepiej zamilcz Takie chamstwo i agresje jak ty to mozna tylko w polsce spotkac
Cytat: gringi
Co z tego, że wydasz 300 Euro, jak i tak się nie nauczysz, bo jeszcze nic nie umiesz? A, na życie ci nie potrzeba nic? Ile to będzie razem na jeden poziom? W Niemiaszkowie nie patrzy nikt na twoje poziomy, albo umiesz - albo Turek!
Nie masz pojecia czlowieku to lepiej zamilcz Takie chamstwo i agresje jak ty to mozna tylko w polsce spotkac[/quote]Pojęcia to nie masz ty, boś w Polsce.
Gringi jestem zainteresowany pisz na
[email]
Cytat: Magnifique19
Gringi jestem zainteresowany pisz na
[email] pojedziecie oba na ciemno i nauczycie się szybko języka. Macie rowery?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie