szkoła w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś mógłby polecić mi jakąś dobrą szkołę w Poznaniu? uczyłam się wcześniej gdzieś ale chcę zmienić szkołę i jestem trochę przerażona komentarzami na różnych forach, aż strach się gdzieś zapisać:)))
chętnie pouczyłabym się też latem i znalazłam ofertę Omnibusa ale nie wiem czy warto tam iść. są tam bloki tygodniowe, nie kosztuje aż tak dużo, może ktoś coś o tym słyszał, czy warto? no i gdzie zapisać się jesienią? czy możecie coś polecić ludzie z Poznania? albo kogoś dobrego i nie jakos strasznie drogiego na korki? dzięki:)) pozdrawiam
www.dwulit.pl
uczylam sie tam jakis czas, polecam. jesli chodzi o kursy wakacyjne, to w zeszlym roku chyba byl - to zalezy od chetnych - musialabys po prostu zadzwonic i spytac. ale jesienny to juz na bank maja ;)) pozdro. milej nauki
dzieki:) co do wakacyjnego to wiem ze jest tylko czy wiesz moze czy jest fajny taki tygodniowy kursik? ale czuje ze sie zapisze bo czuje glod wiedzy ;)a mam teraz mnostwo czasu wolnego a z Prof. Klausem niestety nie moge posprechac:(((
aha, mowilas o tym dwulit, nie o Omnibusie, musze o tym poczytac, dzieki!
ooops, to jest na Ratajach, troche daleko:((( czy oni tam tylko maja zajecia? mieszkam na Solaczu i wolalabym gdzies blizej bo w ciagu roku szk. nie narzekam na nadmiar wolnego czasu niestety... ale wielkie dzieki za odzew!
omnibus? zapomnij! chodzilem przez miesiac- zrobilismy jakies 2 strony z 200-stronnicowej (nawiasem mowiac b. nudnej)ksiazki! lektorka beznadziejna - gadala od rzeczy, i w ogole jakas taka opryskliwa... slownictwo jakie nam podawala bylo jakies kosmiczne, chyba na poziom zmp (bylem na poziomie sredniozaawansowanym), w cwiczeniach sama nie wiedziala o co chodzi...jedno zdanie potrafilismy analizowac 15 min... grupa liczna, a \"dyskusje\" polegaly na tym ze kazdy po kolei odpowiadal na to samo pytanie... w sumie nic sie nie nauczylem...nie polecam!!!
dzieki. w koncu zapisalam sie na lekcje indywidualne do kolezanki mojej siostry i mam nadzieje ze sie duzo naucze bo poziom bedzie ustawiony tylko dla mnie no i zawsze mozna powiedziec czego sie dokladnie chce uczyc i co mi sie np. nie podoba. bylam juz raz i bylo fajnie, mam na wlasne zyczenie sporo pracy domowej wiec zaraz sie zabieram zeby wyrobic sie do srody:)))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje