liceum

Temat przeniesiony do archwium.
mam prośbe...

czy zna ktoś naprawde dobre liceum o profilu niemieckojęzycznym?????

prosiłabym o jakiekolwiek odpowiedzi.Coporoawde jestem teraz w 2 gim ale zamierzam mój dalszy los wiazac z językiem niemieckim



z goory wielkoe dzieki za jkikolwiek rozgłos




P.S.jak macie prosze o linki do stronek
Słonko, ale jakie miasta wchodza w rachube?
w moim liceum, w Tarnowie, jeśli trafiłabyś na jednego z naszych germanistów, to będziesz miała swój wymarzony poziom :-)

No ale... jeśli mieszkasz w Szczecinie, to ta propozycja jest nie na miejscu. Podpisuję się pod Roberciqiem, napisz jakie miasta wchodzą w grę.
Pewnie sie okaze ze Warszawka. Gros osob na forach, ktore zapomina podac miasto mysli tylko o 100-licy...
A o jakie konkretne miejsowości Ci chodzi?
Bo jesli chcialabys, to w Liceum w Rzeszowie też jest dobrze.(sama chodze do takiej klasy i nie narzekam).;]
ja jestem w klasie dwujęzycznej w zabrzu, i jest serio super, jeśli sie naprawdę uczysz.
a o jakim liceum mowisz?
Hej!
Ja mowie o II LO w Rzeszowie.Jest naprawdę spoko;]
A do której kl.chodzisz I,II, czy III, na jaki profil i kto cię uczy?
Do Xanatopy.
Od września idę do II klasy ,profil jezykowo-geograficzny, a uczy mnie pani prof. Dorota Wojnar.
hihi ja tez do II lo chodze, ktora Ty klasa jestes dokladnie;> e, f ;>
Dokładniej to jestem od wrzesnia IIf
ja np. ucze sie w europaschule w guben, to tak na wysokości zielonej góry jakby jest. jest to niemiecka szkoła z polsko-niemieckim projektem,normalni, niemieccy nauczyciele, all jak w niemieckiej szkole.
Xanatopha,a co miałaś na półrocze i koniec roku u pani Wojnar?
masz niemiecki jzyk? i jak jest w II? bo my Schwester kiedyś tam była i było masakrycznie, ale teraz ponoć nauczyciele inni...^^ Bo ja bym chciała do I do klasy językowej, ale zawsze trzeba mieć jakieś zapasowe LO :D Jak tam jest w II? jakich języków się jeszcze uczysz?
casix,a co znaczy,że byłomasakrycznie-nic nie uczyli?Kto uczyłtwoją siostrę j.niem?
eh..5 i 5 ;]
to chyba dobrze?
Do casix :
Moj wiodacy jezyk to (oczywiście) niemiecki, drugi mam angielski,( ktory mi juz bokami wychodzi, ale to szczegól).Jest dośc duzy wybor co do 2-ego jezyka : wloski, hiszpanski, francuski, rosyjski, angielski i niemiecki.
W sumie to nie zaluje, ze tutaj chodze, choć bywalo roznie:D
Nie jest tak zle, a napewno bedzie lepiej od wrzesnia, gdyż postrach szkoly- matematyk-poszedl na emeryturę a ja mialam niebywała okazje byc jego uczennica:D
Pamietaj-Jesli sie uczysz to w kazdej szkole jest dobrze;]
pozdóWkA;]
bardzo dobrze
A ktocię uczy j.ang?
Angielski mam z pania Tylec;]...
http://www.2lo.rz.pl/
skończyłam to liceum profil j.niemiecki, zapewne chodzi Ci o pana B.? :)Bardzo sobie chwalę, teraz nie mam problemów na studiach.
powiedziałeś Tarnów?? no bo ja miałam się tam wybierać do szkoły! o którą ci dokładnie chodziło??
Chodziło mu o 3 LO, jestem pewna bo prof.B jest znany w Tarnowie jako najlepszy nauczyciel j.niemieckiego. :)
VII LO Poznań xD
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa