Gdzie przygotować się do matury??? [Warszawa]

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Jak w temacie. Znacie i POLECACIE może jakieś dobre szkoły gdzie są prowadzone kursy przygotowujące do matury z niemca (w gre wchodza tylko grupy od 5 do 9osob) ? Podajcie adresy lub telefony lub www. TYLKO WARSZAWA :) Dzieki z góry
A może lepiej korepetycje? Jesteś sam na zajęciach i korepetytor tylko Tobie poświęca swoj czas :) Polecam studentow j.niemieckiego. Wiedzą jak przygotować do matury bo sami ją zdawali :)A ceny sa porownywalne do kursów
Wiesz przeciętnie korepetytor bierze około 30 zł za godzinę, a za godzinę zajęć jakiś kursów z tego co patrzyłem zapłacę od 10 do 16zł. Więc mogę sobie wziasc 2x wiecej godzin za prawie te same pieniadze...

Nie znasz jakiegos osrodka przygotowujacego do matury z niemca??
Ja nie z stolicy :):) a wiesz niektorzy maja taniej bo po 15 zloty dają za godzinę :):)
Ja też z wawy nie jestem ale zapisałem się do empiku na przygotowawczy . U mnie w okolicy ludzie sobie go chwalą więc i ja spróbuję myślę że nie będe żałował . Prwatne korki są dużo droższe szczególnie na wschodzie bo tu nie ma trendu na naukę niemieckiego
Sprawdź Deutsche Schule - tam mają naprawdę małe grupy i bardzo ciekawie prowadzą zajęcia. Przetestowałem ich na własnej skórze!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia