Goethe Zertifikat C1 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
czy ktos przygotowuje sie moze do zertyfikatu C1 na czerwiec 2010?
Piszcie prosze, wspolnie bedziemy sie wspierac i wymieniac wiedza:)
jak dlugo przygotowujecie sie?

A moze ktos juz zdawal w sesji zimowe 2010?
podzielcie sie swoimi doswiadczeniami:)
Czy jest az tak bardzo stresujaco na egz?
jak wyglada ustny? mozna sie przygotowac prez 3 lub 4 min do Minivortrag czy dyskusji? czy od razu trzeba mowic?
Czekam na Wasze posty:)
pozdrawiam:)
właśnie ja też mam zamiar zdać C1 w czerwcu, ale czy się uda...zobaczymy. Nie będzie łatwo. Na razie próbuję rozwiązywać testy z książki "Mit Erfolg..." ale jakoś średnio mi idzie :/
Czesc, ja sie przygotowuje do Egzaminu DaF i też troche załamana dzis jestem, bo dowiedziałąm się jak wygląda częśc ustna egz, a nie chodze na kurs przygotowujący do tego egz. Podobno na ustnym mówi sie do komputera, który nagrywa moją wypowiedz. Jest 7 zadań i na kazde zadanie okreslony czas, jak sie nie zmieszcze w tym czasie, to komputer leci dalej, trzeba uważac. Czy wie ktos jak to wygląda dokładniej? bo ja nawet nie iwem na 100% czy to tak wygląda. Jesli ktoś to przechodził, to prosze o pomoc. Napiszcie proszę, czy na internecie mozna znależc taki przykładowy egz ustny włącznie z czasem (ile mamy na 1 pytanie), zeby sie jakoś na niego przygotować. Jeśli ktoś będzie tak wspaniałoduszny, to prosze napiszcie na mojego emaila [email] Ja ten egz zdanie niebawem:( Pozdrawiam:)
Na tym forum jest sporo informacji o certyfikatach:
http://www.ofon.net/index.php
Hej..
ja własnie w kwietniu zdałam C1...
przygotowywałam sie przez 3 lat 10 godzin w tygodniu (taka klasa lingwistyczna) doskonali nauczyciele, duzo pracy w domu.. w tamtyk roku zdałam ZD na 94 procent. podeszlam do C1. zdalam na 74,5 procent. Uwazam, ze byl bardzo trudny . jedno z sluchan abcd bylo praktycznie nie do zrozumienia.. na tmat biozywnosci.. szkoda gadac. Ustny uwazam, ze bardzo proosty otrzymalam 22/25 wazne jest slownictwo i komunikatywnosc.. najlepiej ne myslec bardzo intensywnie w trakacie o gramatyce i mowic jak najwiecej.. zycze powodzenia i wspolczuje stresu.. sluze pomoca.. a i do Vortragu ja przygotowywalam sie 15 minut .. sporo czasu;d
Ja również mam zamiar podejść do tego egzaminu. Może spotkamy się:)
Czy ma ktoś ochotę wymieniać się wiedzą na temat języka niemieckiego przez \gg? Mój numer 23246605. Zapraszam
moge?
Cześć. Powiedz gdzie zdawałaś ZMP- w jakim mieście? Powiedz jaki temat miałaś na egzaminie pisemnym ze statystyki. Co było do opisania i jakie były podpunkty do statystyki.
Na ustnym jest 5 minut do własnej wypowiedzi na określony temat - o czym musiałaś opowiadać.
Później trzeba z drugą osobą ustalić jakąś imprezę lub wyjazd. Co miałaś do ustalenia?
Daj znać! Wielkie dzięki.
Co miałaś na egzaminie pisemnym ze statystyki? Na jaki temat ona była?
A w jakim mieście będziesz zdawać i któego czerwca?
C1 to ZMP?
Ja zdawałam 2 lata temu bez kursu, jak macie pytania to chętnie odpowiem :)
Zentrale Mittelstufenpruefung = ZMP
Zertifikat Deutsch = ZD
Tyle wiem, chodziło mi jak oznaczony jest poziom, ale już widzę po nazwie działu, że głupio spytałam.
http://www.goethe.de/Ins/ro/buk/lrn/prf/zmp/deindex.htm
Tak, tak, skumałam :)
To znaczy, że i na dyplomach muszę mieć już te oznaczenia literkowe, bo egzaminy po 2007 zdawałam (wcześniej na uczelnię starczył DaF).
Witam serdecznie,

jestem tu od niedawna na tym forum i zauważyłam, że przygotowujesz się do C1, albo może już zdawałaś jeśli tak to czy mogłabyś powiedzieć mi jaka była tematyka na Horverstehen i na ustnym, bo ja zdaje w najblizsza niedzielę.
Witam,ponieważ zdałam w czerwcu 2009 Goethe Zertifikat C1, tanio odprzedam moje książki przygotowujące do tego egzaminu:Mit Erfolg zur Mittelstufenprüfung(C1) Kursbuch+Übungsbuch;UNTERWEGS zur Vorbereitung auf die ZMP;em neu Abschlusskurs 105 i 6-10 Kursbuch+Arbeitsbuch(+CD);SICHTWECHSEL 1-3 Lektor Klett;proszę pisać na maila [email] Stan książek bdb.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka