czy mam szanse

Temat przeniesiony do archwium.
wlasnie zdalam ZD na 89% bez wiekszych przygotowan i czy mam szanse po roku intensywnej pracy zdac ZMP
czesc,
ja zdalam ZMP miesiac po ZD i to tez bez wiekszych przygotowan. radze tylko skupic sie na Hörverstehen, jest moim znaniem dosc trudne, choc HV zawsze byly moja slaba strona. Pozytywnie myslec i uwaga... haczyk: wystarczy, ze masz 3 czesci na 100%,a jedna ponizej 60% (niektore 50%) i masz caly egzamin oblany. :/
a jak ci poszedl ZD pewnie na 100% a zansz moze jakies stronki gdzie sa przykladowe testy
a gdzie znajde przykladowe testy na ZMP
a jakie ksiazki polecacie do samodzielnej nauki i ja kies z przykladowymi testami
no co jest kto przygotowywal sie do ZMP i moze polecic mi jakies ksiazki albo chociaz stronki gdzie moge znalesc przykladowe testy bitte:
Hej ! Czy przygotowujesz się sam (a) do ZD.
Bo ja tak i tez poszukuje materiałów i przykładowych test ów i wogóle wszystkiego do ZD, ale nie wiem czy sama dam rade sie przygotować i zdać oczywiście
nie bralam udzialu w zadnym kursie przygotowawczym jedynie lekcje zmoja nauczycielka z zajec pozalekcyjnych i wogole pozno sie zdecydowalam a jesli chodzi o stronki to wszystko jest tutaj
www.goethe.de
www.kknjo.univ.gda.pl
ale teraz mysle co dalej chcialabym sie przygotowac do ZMP ale nie mam jeszcze zadnych materialow i nie wiem jak wogole zabrac sie za nauke
no ale wciaz nie wiem gdzie mam szukac przykladowych testow, moze ktos moze mi polecic jakies dobre ksiazki przygotowujace w tym kierunku
czesc ja tez przygotowuje sie do ZMP i korzystam z ksiazek :Training Zentrale Mittelstufenprüfung ( 2 czesci) wyd. Hueber, Mit Erfolg zur Mittelstufenprüfung ( Testbuch + Übungsbuch) oraz Wege (ksiazka + cwiczenie) wyd. Hueber.

a tu jet przykladowy test ZMP http://www.osd.at/angebot/probepruefung.html
testy znajdziesz na stronie www.structura.pl
a po jakim okresie zdawaBas i jak ci poszBo
Temat przeniesiony do archwium.