Czy jest możliwość zdawania ZMP albo ZD w sierpniu

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o informacje na temat ZMP i ZD. Czy można zdawać to w sierpniu 2005 albo później?Chodzi mi o woj. dolnośl. Bardzo proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisz sie w Opolu, termin jest jakos kolo 20. wrzesnia. Tez jestem z Wrocka i moi znajomi tam zdawali. Wroclawski Goethe nie ma nejlepszej opinni, a ostatnio serwowali egzaminy sluchowe pt. kredyty bankowe albo rozmowa z góralem austrackim.
Ja zdawalam 20.08 w Katowicach.
Masz moi e-mail, jesli choesz, to Ci znajde namiary do Opola.
[email]
A czy Zertyfikat Deutsch upowaznia do nauki w szkole lub przedszkolu jezyka niem.??
nie
A jaki certyfikat upowaznia do nauki w szkole??Z gory dzieki za odp.:)
zaden. w swietle obowiazujacych przepisow trzeba meic ukonczona filologie.
tzn na stronach goethe institutu pisze ze niby zop i owszem, a zmp w podstawowce, ale o tym nie decyduje goethe institut tylko MENiS
Dzieki za informacje:)
a czego mozna nauczyc po ZD?
odmiany przez przypadki ;)
A jaka jest roznica pomiedzy ZMP zdawanym w Goethe Inst. a TELC-iem?????? Skoro ZMP zdany w GI upoważnia do nauki w szkole podstawowej --> To czy ten z TELC'a tez????????????????? Slyszalam ze trzeba rowniez zdac kurs pedagogiczny... Ile taki kurs trwa??? I czy mozna go zrobic tak z marszu?? Bo wszystkie jakie znalazlam, byly dla absolwentow szkól wyzszych. U mnie na uczelni rowniez mozna taki zrobic, ale bedac dopiero na 4 roku.. i trwa on 2 lata!Prosze o odpowiedz... DZIĘKUJĘ Z GÓRY!!!
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków