JAK DŁUGO CZEKALISCIE NA ZD?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest tu ktos kto moze dal ZD ?jesli tak to prosze powiedzcie mi ile musze czekac na odpowiedz kiedy zdalam ?Pislam 2 tygodnie temu i jeszcze nikt nic nie wie??Ile sie czeka ?
Z tego co pamiętam to na wyniki czeka sie ponad 8 tyg.
3mam kciuki za nie i Pozdrafiam:)
A jak wrażenia po ZD? Ja zdaję w czerwcu i już się boję - szczególnie Hörverstehen no i ustnego. Jak było u Ciebie, strasznie trudno? Mam nadzieję, że nie :) Możesz coś więcej napisać.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wyniki!!!
Wiesz nie bylo trudno .Stres troche zjadal mnie przed ustnym natomiast pisemny nie byl trudny.Ja pisalam ZD w niemczech .Mielismy latwy list .Jesli chodzi o rozumienie ze sluchu tez nie bylo trudne . 3mam kciuki :)NAPEWNO ZDASZ !!
ja zdawalem zd we wroclawiu i zaraz po ustnych sie dowiadywales czy zdales a na jaka ocene to dopiero przy odbiorze certyfikatu jakies tydzien pozniej.
Tydzień???? to co to był za certyfikat? Czyba z 6-8 tygodni?
Ja czekalam tez okolo tygodnia. Chodzilam na kurs przygotowujacy do Goethe Institut po ktorym byl egzamin (jednego dnia pisemny, nastepnego - ustny), a wyniki jakos tydzien pozniej.

I tak, chodzi o Zertifikat Deutsch.
hallo ja tez chce zdawac ten egzamin pod koniec czerwca,ale musze sie zapisaccos to piszcie na emaila ,kto jeszcze zdaje w czerwcu, [email]
we Wrocławiu w tym samym dniu wiadomo
Hehe. ja zdawałąm Zertifikat Deutsch w Olsztynie rok temu i było nas 20 osób wiec panie z komisji powiedziały że tego samego dnia sprawdza i zadzwonia do tych osób które nie zdały, zeby nie przychodziły na ustny ;) Ale jak sie okazało wszyscy pisemny zaliczyli, a nastepnego dnia jak skonczyles sie wypowiadac na ustnym, to mowili "Danke, die Pruefung ist bestanden" I koniec :) A po jakichś 2 tyg odbiór certyfikatu :) Powodzenia wszystkim zdającym, to nie jest trudne!
sprechen w dechen wcale nie jest takie trudne jak sie mysli, a certyfikat doda Ci skrzydel :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa