jestem już po próbnym ZD....

Temat przeniesiony do archwium.
i nie było wcale tak źle, muszę nawet powiedzieć, że nie ma co sie stresować. Bardzo wszystkim polecam ośrodek w Częstochowie, jest tam tak przemiła atmosfera że stres od razu ucieka :o) dokładnie wyników jeszcze nie znam, ale prawdopodobnie zdałam na 4 i bardzo jestem z siebie zadowolona :o) :o) szukam jednak osoby, która chciałaby porozmawiać po niemiecku na gg lub przez skype. chciałabym się troszkę podszkolić jeszcze bo mam problemy z wysławianiem się. pozdrawiam wszystkich serdecznie :o)
siemka a jaki masz numer gg??? bo ja tez szukam jakiejs osoby zeby pogadac po niemiecku....23 maja mam maturke ustna i bardzo.... ale to bardzo sie boje:(((( chciałabym troszke pogadac z kim odpisz czekam
mój numer gg to 4365715 :o) :o)
Ja też jestem po próbnym ZD i poszedł mi bardzo dobrze - na 5 bez nauki :) Też trochę się boję ustnego. Jakby ktos chciał pogadać po niemiecku na gg to zapraszam. Mój nr [gg] .
Ale fajnie Wam. JA jutro mam mature ustną z niemieckiego i straszanie sie boje ze jej nie zdam:((((( jejku ale lipa bedzie bo miałam zawsze 5 na koniec a tu zonk :((( i po studiach bedzie. Pisemna tez mi nie za dobrze poszła:((((
wczoraj byl egz w poznaniu?zdawal moze ktos?jak wam poszło?bo mi tak sobie...
'sos a co było na vorteście?? napisz proszę ...też będę zdawać niedługo
siemka juz jestem po.....Qurcze ale trafiłam najtrudniejszy zestaw wyciagnełam ze wszystkich. Tylko 13pkt :((( NAwet komisja powiedziała ze najtrudniejszy wyciagnełam i tylko to mnie ucieszyło ze dobre i te 13 punktów A u Was pewnie 20/20 Bywa Powodzenia:)))
Temat przeniesiony do archwium.