Przeprowadzka

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie.Czy zna ktoś kogoś kto pomaga w sprawach urzędowych w Niemczech??? Chciałam się przeprowadzić (mam pochodzenie) lecz nie mam jak załatwić pierwszego meldunku.Słyszałam o pewnym Panu który mieszka w Gelsenkirchen i pomaga w takich sprawach, lecz na forum pisano dużo złych opinii. Już powoli się poddaje z mężem że pojedziemy.POMOCY!!! Czy są jakieś rozwiązania????
hej witam jestws w tej samej sytuacji co ja bo tez mam obywatelstwo niemieckie i chce z mezem i dziecmi uciekac z tej polski w niemczech nie mam nikogo nie wiem jak zaczac ciagle szukam w necie znalazlam sozpol oni sa w hanoverze i tam mozna dostac mieszkanie w ten sam dzien co sie przyjedzie tylko trzeba kogos co umie jezyk wlasnie szukam kogos kto mieszka w hanoverze i zna jezyk niemiecki chce cie prosic jakbys kogos znalazla to daj mi znac a jak ja kogos znajde to ci dam tez znac jak chcesz pisac na gg to jest moj numer 1[tel]
Jak chcesz to mogę Ci dać numer od pewnego Pana który załatwia takie sprawy (w Gelsenkirchen). Pisałam do Ciebie na gg ale nie odpowiadasz.Odezwij się
szukasz pomocy napisz [gg]

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego