obywatelstwo nemieckie po pradziadku sie dostanie

Temat przeniesiony do archwium.
witam jestem w niemczech jest zamelodwna i mieszkam z mojm partnerem nie mam obywatelstwa niemieckiego czy jesli moj pradziadek byl miemcem i jego wszystkie siostry sa niemkami i mieszkaj n twrenie miemiec pradziadek mieszkal w polsce czy ja moge starac o pbywatelstwo?czy xna kogo tak naprawde patrzy sie i kto z rodziny musi miec obywatelstwo jesli chce sie starac chce wiedziec czy jest jakas szansa pozdrawiam
sprobuj zloz papiery ale raczej masz male szanse .
niestety obywatelstwo dostaje sie po ojciu , a twoj ojciec moze dostac po swoim ojcu .. a raczej twoj dziadek nie bedzie teraz sie staral o obywatelstwo.
Bez szans
czesc ja jestem zywym przykladem dostalem pol roku temu obywatelstwo po swoim dziadku ktury zmarl w 70 roku mozesz dostac obywatelstwo do czwartego pokolenia czyli nawet po pradziadku i nie ma znaczenia czy on zyje czy nie pozdrawiam..
hej,mam do Ciebie pytanie a nawet kilka z kad masz takie informacje ze obywatelstwo sie dostaje do czterech pokolen?? I gdzie to zalatwiales? Bo jak dobrze zrozumiala to Ty masz je po swoim dziadku nie pradziadku.Pytam bo mi w tamtym tygodniu przyszly papiery z ambasady z pismem ze nie dostane niem.paszportu po babci ktora byla niemka a po pradziadku to nie ma nawet mowy.Z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka