BILET MIESIECZNY

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
mam pytanie wie ktos moze ile w Niemczech kosztuje bilet miesieczny na autobusy itp ???
hey, to zalezy gdzie sie mieszka i na jaki wohngebit chce sie miec bilet. Ja mieszkam we Frankfurcie i place 70,90 euro ... sprawdz sobie na stronie www.vgf-tickets.de
to prawda,w zaleznosci gdzie mieszkasz, ja mieszkam w bonn i bilet miesieczny jest od 50-90 eur zalezy jaki dystans, ale nawet jest bilet za 20 eur , jesli niemasz 26 lat i sie uczysz, alwe spokojnie mozesz to sparwdzic na necietam napewno sie cos znajdzie,pozdr
Aha dziekuje :) ja bede obok stuttgartu jade tam jako operka a uczyc to sie bede tylko na kursie. mam 20 lat
no to nie masz sie co martwic bo jako au-pair rodzina powinna ci bilet mies oplacach
Tylko u mnie chyba kupowac mi nie beda z tego co zrozumiałam to dojazd na kurs bede sobie musiała sama opłacic dlatego mnie interesuje ile taki bilet moze kosztowac?
Na karte au pairska tez sie ma znizki (ale nie pamietam ile %)
PS: rodzina nie musi Ci oplacac biletu, jak cos to tylko kurs (ale to tez zalezy od jakiego biura jedziesz) pozdr :)
z tego co wiem to przed paru laty byly znizki dla au pair ale teraz ich nie , przynajmniej w Baden Württemberg bo tam sie udajesz jako au pair. Milego czasu w opiece nad dzieciakami, ale za dojazdy na kurs powinni placic bo tak jest w umowie au pairskiej z tego co mi wiadomo.

Pozdrawiam no i jest moze ktos terat w wiedniu b szukam znajomych
Niestety sa rozne umowy, mi nawet nie chcieli kusu oplacic i babka z biura mi powiedziala ze chyba za duzo chce (czyli mnie zjechala) i w umowie nie mialam zadnej wzmianki o kursie ;(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie