Erasmus, pedagogika.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie dot. programu Erasmus. Chciałabym wyjechać na semestr do Niemiec za pośrednictwem tego programu. Na mojej uczelni nie ma żadnej oferty do Niemiec.
Pisałam do DAAD i tam mi powiedzieli, że jeżeli sama znajdę uczelnię i porozmawiam z dziekanem, można coś takiego załatwić. Sprawa nie wydaje się łatwa... Mam znaleźć uczelnie i co? Napisać do niej, że chcę do nich na wymianę przyjechać? Trochę dziwne mi się to wydało...
Czy ktoś był w podobnej sytuacji?? Chodzi mi o szukanie uczelni na własną rękę... Rozmawiałam z dziekanem mojej uczelni i est to możliwe ale niestety sama muszę szukać.

Drugie pytanko to, jakiego kierunku szukać w Niemczech jeżeli tutaj studiuję Pedagogika Wczesnoszkolna z Przedszkolną??
hej, ja niestety nie umiem Ci pomoc, ale mam kilka pytan, bardzo podoba mi sie ten pomysl i tez chcialabym sobie cos takiego zorganizowac. Czy Daad moze dofinansowac takie sypendium? I na jakiej zasadzie pytalas o to swojego dziekana? dziekuje Ja bede pytac cos wiecej mojej lektorki o to, i moze uda mi sie czegos dowiedziec pozdrawiam moj mail [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia