chetne dziewczyny na wyjazd do Niemiec

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, jestem obecnie aupair w Niemczech. Niestety w tym roku konczy sie jezeli mozna powiedziec moja kadencja:) Rodzinka chetnie by wziela znowu dziewczyne z Polski, wiec osoby zainteresowane prosze o wpisy.
Ja chętnie,ale od połowy lipca do końca wrześniaaa...

Szukaaammm i nic nie mogę znaleźć...;/ echhh!
Szkoda, oferta jest dopiero od pazdziernika dopiero i na rok przynajmniej.
czesc magda wlasnie przeczytalam ze pracujesz jako aupair i rodzina potrzebuje bo zaniedlugo konczysz, ja mieszkam w niemczech i moze bym sie skusila na ta oferte . tylko mozesz mi wiecej informacji napisac , gdzie dokladnie ? (jakie miasto) co dokladnie tam robisz i ogolnie wiecej informacji , czekam na odpowiedz . pozdrawiam
ok, to moze podaj adres email to napisze jak i co, pozdrawiam:)
ok to moj e-mail : [email]
czekam na wiadomosc :))
wyslalam emaila daj znac czy doszlo, bo nieraz mam problemy z wysylaniem
tak doszlo ja tez ci odpisalam :)
hej Magda!!propo tej rodzinki...wlasnie poszukuje pracy jako babysitterin ale tylko najdluzej na 3mc.. moze masz tam jakis znajomychw Niemczech ktorzy szukaja takiej dziewczyny o pomocy? Dla mnie to wielka szansa na mature i poznanie jezyka... pisz jak cos na [gg]
ps z gory dzieki
hej,
moj pobyt jako aupair rowniez powolutku sie konczy i chetnie polece moja rodzinke jakiejs dziewczynie! Rodzinka mieszka kolo Braunschweigu,ma 2chlopcow 12 i 7lat. Termin przyjazdu maj-czerwiec-do dogadania:) na okres 9-12mc.Zainteresowane piszcie-odpowiem na wszytskie pytania [gg] pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego