tanie zabawki/środki czystości w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Na allegro ludzie sprzedają mnóstwo rzeczy sprowadzanych z Niemiec za bardzo niskie ceny np. zabawki takich firm jak chicco czy fisher price oraz chemię np. produkty calgonit. Jednak jak szukam tych produktów na niemieckich stronach bądź w marketach to ceny są wyższe niż te podawane na allegro, a przecież sprzedawcy jeszcze na tym zarabiają...
Czy w takim razie te produkty wcale nie pochodzą z Niemiec czy są może jakieś hurtownie gdzie faktycznie można kupic taniej?
Jeśli ktos się orientuje to proszę o pomoc, gdyż mieszkam przy granicy niemieckiej (Goerlitz/Zittau) i znacznie wygodniej byłoby mi kupować w Niemczech niż zamawiać na allegro...
ha ha ha a moze sa po prostu wziete ze sklepu bez zaplacenia
Dużo środków chemicznych jest w Niemczech tańszych. Podaj jakieś konkretne produkty i ceny to łatwiej będzie określić czy opłaci ci się wyjazd za Odrę :)
Ja np. wożę Mamie
- pianki/lakiery do włosów Wellaflex: 1,5€ (PL 14zł)
- proszki do prania, ostatnio Ariel: 2 duże opakowania chyba na 75 prań + "gratis" małe na 20 za 26€, nie znam dokładnej polskiej ceny, ale wiem, że wyższa za proszek gorszej jakości
- kawę, różne marki za ok. 3€ za 0.5kg

To chyba najczęściej, jak interesują cię inne rzeczy to pytaj
Cytat: SKAzana
Na allegro ludzie sprzedają mnóstwo rzeczy sprowadzanych z Niemiec za bardzo niskie ceny

poszukaj hasła Restposten, Lagerräumung
a tu nawet po polsku: http://retourware24.pl/

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie