DAAD Stypendium 2015

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, dostałam już list potwierdzający z Warszawy, czekam teraz na ostateczną decyzję z Bonn :) Ktoś jeszcze się wybiera na wakacyjny kurs w tym roku?
hej, jeśli dostałaś akceptację od DAAD z Warszawy to w kolejnym liście z Bonn też na pewno dostaniesz akceptację. Jaki kurs wybrałaś, w jakim mieście? Ja byłem na letnim kursie z DAAD kilka lat temu. pozdrawiam!
Deutsch für medizinische Berufe we Freiburgu :) Na jakim kursie i gdzie Ty byłeś?
Freiburg, dobry wybór! Fajne, typowo studenckie miasto ;) Ja byłem na ogólnym kursie językowym na Hochschule Bremen. Powodzenie na kursie i miłej zabawy w międzynarodowym gronie! ;)
Hej, końcem marca dostałam potwierdzenie z W-wy i też czekam teraz na decyzję z Bonn!
Mam nadzieje że niebawem się pojawi :)


dostał ktoś już ostateczną decyzję?
Ja dalej czekam, już mnie nosi z niecierpliwości ;) Mam nadzieję, że odpowiedź pojawi się przed weekendem. Dokąd Ty się wybierasz?
Też do Freiburga, ale na kurs dla studentów kierunków inżynierskich, na wrzesień.
Jako alternatywe mam Berlin i Dusseldorf.


Też jestem już strasznie ciekawa ;P
O, to super. Szkoda tylko, że we wrześniu, ja w sierpniu.
Aaa! Dostałam maila potwierdzającego z Bonn :) Ostatnim razem spodziewałam się maila a dostałam list, teraz spodziewałam się listu, dostałam mail :D
Ktoś do Aachen we wrześniu ? Albo ktoś może już był ? :)
Ja juz oficjalnie do Freiburga we wrześniu:)
Super, gratulacje! Dostałaś już maila zwrotnego jak im odesłałaś formularz potwierdzający Twój udział?
Dostałam maila z zaproszeniem na wręczenie dyplomów :) Ktoś się wybiera? Mogę przenocować, bo mieszkam Warszawie ;)
Na jaki adres e-mail MsMichalina wysyłałaś formularz potwierdzający udział?
Na [email] taki jak miałam w tym formularzu. Dostałam też automatyczną odpowiedź, o taką

Sehr geehrte Damen und Herren,
zur Zeit bin ich abwesend und kann daher Ihre Nachricht leider erst ab Montag, den 4. Mai 2015, beantworten.
Vielen Dank für Ihr Verständnis.
Marianne Sternberg
Ref. ST41
ja taką samą dostałam wiadomosc jak wysłałam formularz
Nie dostalam niestety póki co zaproszenia na wręczenie dyplomów. ..
MsMichalina mam prośbę, odezwij się proszę do mnie na priv;)
Ja też dostałam taką automatyczną wiadomość i ani słowa o rozdaniu dyplomów...
"Szanowni Państwo,

w załączeniu przesyłam Państwu zaproszenie od dyrektora Przedstawicielstwa DAAD w Warszawie. Uprzejmie proszę o powiadomienie mnie do dnia 21 maja przez mail lub telefonicznie, czy wezmą Państwo udział w uroczystości, o której mowa w zaproszeniu: [email] Tel.: [tel].

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Z pozdrowieniami

Anna Sowińska-Szejba"

o tak wygląda wiadomość z zaproszeniem, jest jeszcze załącznik w pdf.
Dzięki za udostępnienie otrzymanej wiadomości :) Ja chciałabym odpowiedź, że chociaż otrzymali ten formularz, bo nie lubię tak żyć w nieświadomości i się stresować przy tym.
Ranyy, ja dokładnie tak samo, też mnie to stresuje. Lubię mieć wszystko pozałatwiane i podopinane na ostatni guzik
Pozostaje nam czekać :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia