Polacy w Monachium

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć Wszystkim,

mam sprawę natury towarzyskiej. Mieszkam razem z narzeczonym w Monachium od kilku miesięcy. Oboje pracujemy w swoich zawodach (ja jestem biotechnologiem, narzeczony mechanikiem rowerowym). Jednak powoli co raz bardziej doskwiera nam brak znajomych. Chętnie poznamy ludzi w przedziale wiekowym 20 - 40, którzy podobnie jak my nie mają z kim spędzać wolnego czasu. Oboje jesteśmy spokojnie usposobieni i kulturalni. Mimo komunikatywnej / dobrej znajomości języka niemieckiego, w kontaktach z Niemcami istnieje mniejsza lub większa bariera językowa, która o ile nie utrudnia znacząco pracy, to w luźnych kontaktach prywatnych jest uprzykrzająca. Lubimy muzykę rockową, wyjść czasem na piwo, pograć w badmintona, frisbi, pojeździć na rolkach.

Serdecznie pozdrawiamy
Weronika & Krzysiek
mypolacy.de
A szukaliście towarzystwa tutaj http://polishhearts.de/pl/a/pan_szuka_pani_de ? Jest tam sporo osób, które szukają miłości i przyjaźni. Kobiety, mężczyźni, pary... W takich miejscach z powodzeniem można poznać nowych, ciekawych ludzi więc czemu nie skorzystać? :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia