studia w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Chcialabym sie dowiedziec cos o studiach w Niemczech, byc moze jest tu ktos kto studiowal badz studiuje w Niemczech??Jestem bardzo zainteresowana studiami w Niemczech i planuje wyjechac na rok jak Au pair aby dobrze nauczyc sie jezyka a potem pojsc na studia, wiec moze ktos mnie oswieci jak sie studiuje w Niemczech obcokrajowcom??slyszalam ze jest latwiej... a takze ze studia sa drogie wiec bardzo bylabym wdzieczna za jakies informacje...
Hej!!!
No wiec tak: jestem na 3 roku studiow w Niemczech (germanistyka i polonistyka)
jest ok i slyszalam od znajomych z PL, ze o wiele latwiej (co nie znaczy. ze nie trzeby nic robic!)Wszystko zalezy od Twojego nastawienia:-)
Jezeli masz niemieckie pochodzenie to masz prawo do ubiegania sie o BAFÖG (pomos finansowa w rodzaju polskiego stypendium soclajnego). Wiecej inf. uzyskasz na wybranym uniwerku bo to zalezy gdzie i co chcesz studiowac!
No to powodzenia!!:-)
czesc mam na imie natalia i bardzo bym cie chciala poprosci o pomoc bo chcialabym sie starac na studia w niemczech i bardzo bym cie chciala poprosic o kontakt to jest moje [gg] albo 7962030 bo mam pare pytan a skoro jestes na 3 roku to pewnie bedziesz potrafila mi na nie odpowiedziec. prosze o szybki kontakt papa

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa