praca na wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
hej!! Szukam zajecia na wakacje...pracy najchetniej w Niemczech bo chce podszkolić sie z niemieckiego..za rok maturka. Dzieki bardzo pozdrawiam pa
mój e-mail [email]
tez jestem zainteresowana jakakolwioek forma pracy.jakbyscie cos znali w niemczech todajcie znac.pozdrawiam i dizekuje
a kiedy planujecie tam pojechać???W wakacje 2006, bo ja też bym chętnie pojechał, gdzieś na początlu lipca.
Może byśmy się zebrali i w klika osób pojechali zawsze to raźniej.
Mój mail: [email]
CZEKAM!!!!!!!!!!!
to ja tez sie deklaruje na wspolny wyjazd na wakacje 2006 :D fajnie by bylo pojechac w pare osob i pracowac w tym samym miejscu :P z tym ze to jest troche nierealne ale...
moj [email]
hhehe, superrr pomysl, ja bylam caly pazdziernik w niemczech w pracy z bardzo mi si spodobalo wiec z checia pojade jeszcze raz, ale tym razem wolalabym na wakacje :) wlasnie 2006 czerwie, lipiec , sierpien, fajnie by bylo jakby cala paczka pojechla, zawsze razniej :)
ja do: super lady
to by było suppper pojechać z grupka ludzi, odezwij sie do mnie na mila: [email]
CZEKAM!!!
Również planuje wyjzad do Niemiec do pracy na wakacje 2006. Jakby ktos miał jakieś konkrety to prosze o kontakt : [email]
witam! moja 1.praca w D. wakacje 2004 to zbieranie ogórków na samolocie,kombajny,ziemniaki,cebula,haczki,akordy,akordy grupowe,hala,przy taśmie,dom w piwnicy - spoko dobry zarobek,zero nauki j.niem i brak dyskusji z pracodawcą.W tym roku byłam au pair Maedchen na małej wiosce nad M.Północnym( risum lindholm czyli Am Arsch der Welt) - czyli niemiecka Kinderstube,Ordnung muss sein,Nachdem Essen Zaehne putzen nicht vergessen - itd - uciekłam 15.X .Dobra nauka praktyczna,choc nauka w VHS w Niebuell nieciekawa na wiosce NUDA .....Au pairki tylko do miast metropolii pozdro
[email]
świetny pomysł. Szukam czegoś takiego od dawna. Jakbyście mieli jakikolwiek kontakt to ja jak najbardziej.
Do usłyszenia (...mam nadzieje) Pozdrawiam!!!
Ja chciałbym pojechac do pracy na polu najlepiej w niemczech
ale nie moge nic znalesc jakby co prosze o kontakt 663 859 034
Temat przeniesiony do archwium.