au- pair / praca podczas wakacji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, studiuje na 2 roku niemiecki w NKJO i bardzo chcialabym wyjechac podczas tych wakacji do Niemiec do pracy lub jako au-pair. Niestety wiekszasc agencji mi powiedziala ze taki wyjazd jest raczej niemozliwy:( Jesli ktos szuka zastepstwa na wakacje na au-pair to prosze dac mi znac. Wszelkie inne informacje sa rowniez mile widziane:)
moj mail: [email]
taki wyjazd miesieczny jako au-pair, jest jak najbardziej mozliwy, ja wyjachelam w ten sposob raz do Wloch, a drugi raz do Niemiec.
oto adresy firm, z ktorych posrednictwa korzystalam:
oto dane firmy, mam nadzieje ze wciaz aktualne: [email]
tel: [tel]
glowna siedzibe z tego co wiem maja w Poznaniu na ul. Lubuckiego 18
www.aupair.com.pl
ja jednak wyjechalam jako aupairl 4lata temu, do Wloch

jako aupair w Niemczech z kolei bylam za posrednictwem biura Au-Pair Agentur Int. Maria Theresia
[email]
to biuro niemieckie
A czy ktoś wyjechał jako au pair bez doświadczenia w opiece nad dziećmi?? Ja powinnam wyjechać chociaż na kilka miesięcy do Niemiec, a niestety innej możliwości nie mam:( Poradźcie co robić..
dzieki za adresy:)
wiatm ja rowniez bardzo chcialbym wyejchac do niemiec np na jakies 2 miesiace i tam poduczyc sie jezyka.Obecnie jestem na 1 roku germanistyki. Jesli ktos mialby jakies ofery pracy na lipiec sierpein czy wrzesien co najmniej dla 2 osob to porsze o kontakt:[gg] a moj [email] wdzieczna za jakiekolwiek informacje.Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.