jest ktos z Heidelberga?

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao wszystkim, czy znajdzie sie na forum ktos, kto mieszka w Heidelbergu? Pytam z czystej ciekawosci, bo wlasnie sie tam przeprowadzam:-)
ponawiam pytanie
no jak dobrze pódzie to ja za jakies pół roku bede mieszkał w Heidelbergu:)tylko problem bede miał niestety ze znalezieniem pracy(nie mam paszportu niem.,i jezyk nie za dobrze).a wyjechac trzeba bo dziewczyne mam od 4 lat w Heidelbergu.I mam takie pytanie do ciebie:czy mam szanse sie starac o prace z niemieckiego arbeitsamtu.pozdrowienia
ponawiam pytanie
witam.ja jestem z okolic heidelbergu :) długo tu jestes?jak ci sie mieszka?
Ja tez jestem z okolic Heidelberga, dokladnie z Sandhausen. Mieszkam tu od pazdziernika, wiec niemoge ja narazie zbyt wiele powiedziec. A yt skad jestes?
* nie moge
hejka,
czy ktoś z Was mieszka w Heidelbergu albo się tam w najbliższym czasie wybiera?
jadę tam na 3 miesiace wakacji i chętnie bym się z kimś zakumplowała:)
czy znacie jakieś strony internetowe gdzie są ogłoszenia odnośnie wynajmu pokojów w heidelbergu? proszę o wieści:))pozdrawiam!
Hej,ponawiam poszukiwania osób z Heidelbergu lub okolic,wiem że tu jesteście:)))
byłabym wdzięczna za jakieś wieści o mieście, informacje ułatwiające życie w Niemczech a szczególnie byłabym wdzięczna za info na temat stron internetowych oferujących wynajem pokoju.Prooszę:))
Hej Paura83,
Dolaczam sie do pytania, przeprowadzam sie do Heidelbergu we wrzesniu i chcialbym wynajac pokoj w poblizu uniwersytetu, najchetniej Altstadt, lub na trasie miedzy Im Neunheimer Feld a Altstadt. Przenosze sie na nieco dluzej niz tylko pare miesiecy, a wiec jesli pokoj bedzie odpowiedni to sie zadomowie ;)
Jesli macie jakies sprawdzone miejsca z ktorymi warto sie blizej zapoznac to bardzo prosze o wskazowki. Niestety na miejsce w akademiku nie mam co liczyc wiec pozostaja prywatne kwatery lub jakis studentenheim.
Pozdrawiam
Zbyszek
Szukam pokoju/współmieszkania od wrzesnia w Heildelbergu, najlepiej blisko Im Neuenheimer Feld. Poza tym kogoś do pogadania po Polsku ;)
Witam

w sobotę jadę do tej miejscowości i będę tam 2 miesiące.
Mój email to [email]

jeśłi masz ochotę to pisz do soboty, do południa
hej Random,
Prosze o kontakt:[tel]jesli jestes juz w Heidelbergu,milo byloby sie spotkac na piwko lub sok zaleznie od upodoban.
jesli chodzi o mieszkanie,to jest opcja wynajecia pokoju w kamusie SRH,gdzie obecnie mieszkam.ceny 18[tel]euro zaleznie od standardu.najlepiej skontaktowac sie z tym gosciem:
Andreas Geyer
Bau- und Immobilienmanagement
SRH Holding (StdbR)
Bonhoefferstraße 1
69123 Heidelberg

Telefon: [tel]
E-Mail: [email]
Internet: www.srh.de/holding

pozdrawiam,Marlena
aha, jest to ok 30 minut piechota wolnym tempem od Neuenheimer Feld a rowerem chwila moment,wez rower ze soba lub kup natychmiast po przyjezdzie;)
prosze o kontakt jesli przebywacie w [email] lub
[tel]
do zobaczenia,
Marlena
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa