szukam transportu do Hanoveru

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje byc 14 marca w hanovere do poludnia.
moze ktos jedzie w tym czasie?
Jestem z gdanska.
Prosze o informacje i cene
ozdrawiam
Korzystajac z okazji chcialabym sie zapytac ile moze kosztowac bilet lotniczy z Krakowa do Stuttgartu?
:-)

0,01 Euro

http://www.billig-flieger-vergleich.de/billigflieger/billigflieger-von-Stuttgart-nach-Krakau-Balice.html
0.01 Euro? :D:D:D
Danke schön
Mam jeszcze takie pytanie. Bilet ma mi kupic znajoma w Niemczech w Gemanwings bo jest tanszy jak w Polsce i teraz nie wiem czy ona powinna mi przyslac ten bilet, czy tylko kod. Jesli chodzi o "latanie" to za bardzo nie jestem w temacie. Jakie byly wasze wrazenia po pierwszym locie? Podobno to nic przyjemnego i slyszalam, ze strasznie glowa boli:-)
Blödsinn. Das ist wie Busfahren... Einsteigen, starten, fliegen, aussteigen (nur kürzer)
hehe nie trzeba latac, zeby o tym wiedziec. Chodzilo mi o jakies glebsze odczucia. Przykro mi, ze moje pytanie to dla Ciebie "Blödsinn"
spoko. Ich wollte Dir nur die Angst nehmen. Dafür gibt es keine Ursache. "Blödsinn" bedeutet soviel wie "Unsinn", also "kann gar nicht sein".

Und: Es gibt keine tieferen Gefühle beim Fliegen, außer, Du hast einen tollen Partner neben Dir. Das kann dann aber auch im Bus sein... :-)))
jest ok, ale mimo wszystko i tak bede panikowac w tym samolocie:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia