Przetłumaczyłby mi ktoś ?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

hej ;)

przetłumaczyłby mi ktoś ten tekst na język niemiecki ?
Niestety nie umiem niemieckiego, a potrzebne jest mi..

Maria nie mogła przyjść na umówione spotkanie, ponieważ niespodziewanie źle się poczuł jej dziadek. Musiała opiekować i pilnować chorego dziadka do powrotu siostry z pracy. Jej siostra pracowała do późnej godziny i niestety nie mogła wcześniej się zwolnić. Maria nie miała przy sobię telefonu ani dostępu do internetu, wiec nie mogła powiadomić o tym chłopaka. Gdy wróciła jej siostra i przejeła opiekę nad dziadkiem Maria miała już czas wolny. Poszła do parku w którym umówiła się z Kevinem. Niesety nikogo już tam nie było.Spóźniła się półtoraj godziny. Było bardzo zimno, wiec postanowiła wrócić do domu. Odrazu gdy wróciła do domu zadzwoniła do Kevina i wszystko mu wytłumaczyła. Umówili się na nastepny dzien na tą samą godzinę i w tym samym miejscu. A jej dziadek czułe się już znacznie lepiej. Cieszymy się , że wszystko ułożyło się dobrze.

Za jaką kolwiek pomoc bardzo dziekuje. ;***
Ja sama to też przetłumaczyłam , lecz nie wiem czy dobrze.
wiec ja pokaze jak ja to przetłumaczyłam :

Maria konnte zu dem verabredeten Treffen nicht erscheinen, da es ihrem Großvater nicht gut ging. Sie musste sich bis zu der Rückkehr Ihrer Schwester von der Arbeit um ihren kranken Großvater kümmern. Ihre Schwester arbeitete bis zur späten Stunde und war nicht in der Lage, ihre Arbeit früher zu beenden. Maria hatte sowohl kein Telefon als auch nicht die Möglichkeit, sich in das Internet einwählen zu können, sodass sie nicht in der Lage war, ihren Freund zu benachritigen. Als Ihre Schwester zurückkehrte, übernahm sie die Aufsicht über den Großvater, sodass Maria nun frei hatte. Sie ging in den Park, wo sie sich mit Kevin verabredete. Leider befand sich niemand mehr dort. Sie verspätete sich um anderthalb Stunden. Es war sehr kalt, deshalb entschied sie sich, nach Hause zurückzukehren. Als sie zu Hause angekommen war, rief sie Kevin an und erklärte ihm alles. Er verabredete sich mit ihr am nächsten Tag um dieselbe Zeit und am dem selben Ort. Desweiteren fühlt sich ihr Großvater schon deutlich besser. Freuen wir uns, dass sich alles zum Guten hin gewendet hat.

Proszę o poprawe błędów .
Maria konnte zu dem verabredeten Treffen nicht erscheinen, da es ihrem Großvater nicht gut ging.
Sie musste sich um ihren kranken Großvater kümmern, bis ihre Schwester von der Arbeit zurückkam.
Ihre Schwester arbeitete bis in die Nacht und war nicht in der Lage, mit ihrer Arbeit früher aufzuhören.
Maria hatte sowohl kein Telefon als auch (nicht die!!!) keine Möglichkeit, sich in das Internet einzuwählen und ihren Freund zu benachrichtigen.
Als Ihre Schwester zurückkehrte, übernahm sie sofort die Aufsicht über ihren kranken Großvater, sodass Maria ab diesem Zeitpunkt frei war.
Sie ging in den Park, wo sie sich mit Kevin verabredet hatte. Leider befand sich dort keiner mehr.
Sie verspätete sich um anderthalb Stunden. Da es sehr kalt war, entschied sie sich, nach Hause zu gehen.
Als sie zu Hause angekommen war, rief sie Kevin an und erklärte ihm alles.
Er verabredete sich mit ihr am nächsten Tag um dieselbe Zeit und am selben Ort. Nun fühlt sich jetzt ihr Großvater schon deutlich besser.
Wir freuen uns, dass sich alles zum Guten hin gewandt hat.


Bardzo dobrze! Tylko tak dalej! Przeczytaj sobie ten tekst jeszcze raz. Sproboj sobie wytlumaczyc, dlaczego tak a nie innaczej! Jakbys miala jakies Pytania, napisz do [email]

Pozrawaim!
Rzeczywiście nieźle, w godzinę się nauczyć języka - jak to się robi?
uczę się jezyka od 2 lat. ;]
a z tym pomogła mi pisać koleżanka.

dzieki wielkie ;***
Tracisz czas. Masz jeszcze 40 min. ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie