PILNE! proszę o pomoc! krótki tekst!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o przetlumaczenie tego krótkiego i prostego tekstu. Może ktoś mi pomóc?

Na obrazku jest Waldemara Kowalska. Jest szczupla, ma czarne wlosy i niebieskie oczy. Jest mloda 37 kobietą. Jest bardzo ponura i przepracowana bo od 30 lat pracuje w ZUSie. Zarabia mało pieniędzy i ciężko pracuje. Bardzo nie lubi swojej pracy. Ma wiele segregatorow z dokumentami do przejrzenia. W przerwach lubi wychodzic na papierosa z kolezankami i rozmawiac o serialu "M jak Miłość". Ma meza i dwójkę dzieci. W wolnym czasie lubi chodzic do Galaxy (hipermarket) na zakupy.
Auf dem Bild ist Waldemara Kowalska. Sie ist schlank, hat schwarze Haare und blaue Augen. Sie ist eine junge 37-jährige Frau. Waldemara wirkt sehr bedrückt und überarbeitet, denn sie arbeitet seit 30 (???) Jahren bei ZUS. Sie verdient wenig Geld und arbeitet schwer. Trotzdem mag sie ihre Arbeit. Sie hat viele Akten mit Dokumenten durchzusehen. In der Pause geht sie eine Zigarette rauchen und unterhält sich mit ihren Kolleginnen über die Serie "M jak Milosc".Sie ist verheiratet und hat zwei Kinder. In ihrer Freizeit geht sie gern zum Einkaufen ins Einkaufszentrum Galaxy.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa