prawno jazdy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Drogi Przemku,
Bardzo serdecznie dziękuję Ci za list i wszystkie informacje o Tobie. Przez ten czas udało mi sie zdać egzamin na Prawo jazdy.
Chodziłam na kurs do XXXXXXXX. Kurs zawierał 30 godz. wykładów i 30 godz. jazdy. Razem zajeło mi to 4 miesiące.
Wieczór przed egzaminem bylo okropny dla mnie. Byłam bardzo zdenerwowana. Nie mogłam zasnąć. Miałam bóle brzucha i mięśni.
Byłam szcześliwa gdy egzaminator powiedział mi "gratulacje, zdała pani". Poczułam ulgę i uświadomiłam sobie ze już wszystko za mną.
Proszę odpisz szybko.
Twoja Kasia

Tak mniej wiecej ma wyglądać moje zadanie domowe... MA ona być w języku niemieckiem i ma zaierać 1[tel]słówek. za chwilę umieszczę moja wersje zawierzajca wiele błędów. bardzo prosze o sprawdzenie i korektę.
Liber Przemek,
ch möchte Dich herzlich danken vor der Brief und information fur Dich. Durch dre Zait simulieren bestechen die Fahrelaubiniss.
Ich gehe zum der Fahrelaubiniss zu MJK KAZIMIERZ KOZIOŁ. Der Kust beinhalten dreissig Stunde die Vorlesung und dreissig Stunde Fahrt. Gemeinsam ich foue Monat belegen.
Der Abend vor Examen haben entsetzlichfur michr. Ich bin sehr hercios. Ich nich einschlafen dürfen. Ich habe Bauch und Muskal shmarzen.
Ich bin sehr glücklich wenn der Prüfer sagen mir: "Gratulation. Das Examen bestehen". Ich erleichtet sein und aufklären mir alles hinter sich haben.
bitte! abschreiben schnell!
Aines KAsia
Proszę bardzo:

Lieber Przemek,
ich möchte mich bei dir für deinen Brief und Informationen von dir bedanken.
Inzwischen habe ich geschafft mein Prüfung für den Führerschein bestanden.
Ich bin zur Fahrtschule MJK KAZIMIERZ KOZIOŁ gegangen. Der Kurs hat dreißig Stunden der Vorlesungen und dreißig Stunden der Fahrt beinhaltet. Gemeinsam hat das vier Monaten gedauert. Der Abend vor dem Examen war mir furchtbar. Ich war sehr nervös. Ich konnte nicht einschlafen. Ich hatte Bauschmerzen und Muskelschmerzen.
Ich war sehr glücklich wenn der Prüfer mir gesagt hat: „ Glückwunsch! Der Examen haben Sie bestanden.“ Ich habe die Erleichterung gefühlt und mich klar geworden, dass ich schon alles hinter mir habe.
Schreib bitte schnell zurück!

Deine Kasia
dziękuje za pomoc :)
Miało być Bauchschmerzen a nie Bauschmerzen:D
bardzo serdecznie dziekuję za pomoc. Muszę sie przyznać ze od tego zalezy moje ocena na konic szkoły ;) jestem BARDZO WDZIECZNA ZA POMOC
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie