Proszę barardzo o przetłumaczenie...proszę...

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Chciałam odp z niemieckiego ale oprócz słówek muszę powiedzieć coś o swoim przyjacielu...jak go poznałam i takie tam. Bardzo proszę jak ktoś by się zlitował nad Kasią leżącą gramatycznie z niemieckiego to bym była wdzięczna bardzo bardzo wdzięczna.

Moją przyjaciółkę Paulinę poznałam kilka lat temu w szkole. Przeniosła się ona z innej szkoły i nie znała nikogo. Było mi jej szkoda więc zapoznałam się z nią.Okazało się że mamy podobne zainteresowania i dobrze nam się rozmawia.

Lubie moją przyjaciółkę bo jest miła, uczciwa i pomocna. Zainteresowania jakie nas łączą to: miłość do zwierząt i zabawa.

Naprawdę osobie która mi to przetłumaczy będę winna przysługę choć nie wiem jak się odwdzięczę ale jak będę tylko w stanie to obiecuję!!!
pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie