Tłumaczenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Muszę napisać krytyke filmową na niemiecki naprawdę nie jestem w stanie tego zrobić nie wiem jakie czasy trzeba stosować jak to wógle napisać a muszę mieć z tego przynajmniej 2

Myślę, że znadzie się osoba, która pomoże przetłumaczy mi chociaż cześć tego teksu :) Nawet kilka linijek mi bardzo pomoże

Film „Komórka” został wyprodukowany w 2004 roku. Reżyserem filmu jest David R. Ellis. Główną role gra: Jessika Martin- kobieta mieszkająca w Brentwood z mężem i 11 letnim synem Rickym, nauczycielka w liceum. Drugą ważna role gra Drug Ryan- młody człowiek, który odbiera telefon.

Główna bohaterka zostaje porwana i uwięziona w domu.
Dzwoni po pomoc. Telefon odbiera młody mężczyzna, który zostaje wciągnięty w akcje. Policjanci porywają dziecko Jessiki i szukają jej męża. Ryan chce odnaleźć i uratować Jessike i jej rodzinę. Wszystko jest w jego rękach.
Film jest bardzo ciekawy i interesujący. Toczy się w nim jednodniowa akcja. Bohaterowie są bardzo dobrze dobrani. Muzyka oddaje dobry charakter na początku i na końcu filmu. Gra aktorów w niektórych momentach jest sztuczna. Zakończenie filmu nie jest ciekawe. Mimo tego film bardzo mi się podobał. Polecam go wszystkim.