Prosiłabym o przetłumaczenie to na jezyk niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosiła bym o przetłumaczenie tego na język niemieckie jakimis w miare prostymi słowami bo głowie sie i głowie a nie moge tego zrobić oto list
Kochana Małgosiu
bardzo przepraszam ale nie moge przyjechac do ciebie w te ferie . Niestety bardzo boli mnie gardło i mam katar. Kiedy byłam u lekarza stwierdził grype i zapisał mi antybiotyki i zalecił lezenie w łóżku. czuje sie bardzo źle ale moja rodzina sie mna opiekuje. Mama robi mi herbate i leze pod ciepła kołdrą. Niestety musze leżec dwa tygodnie. Musze jeszcze iśc do lekarz na wizyte kontrolna za dwa tyg. Bardzo smutno i ze cie nie zobacze, ale musze sie wyleczyć
Mam nadzieje że spotkamy sie w innym terminie. w swoje ferire możesz przyjechac też do mnie. tensknie.
deine Maria
z góórry dziękuje :)) i prosze o jak najszybssze tłumaczenie bo jest mi to niezbędne na jutro ok.120-150 słów
Jeszcze raz dziękuje :):):) pozdrawiam
Liebe Malgosia,
leider kann ich in diesen Ferien nicht zu dir kommen, wofür ich mich vielmals entschuldigen möchte. Ich habe starke Halsschmerzen und Schnupfen. Als ich beim Arzt war, stellte er Grippe fest, verschrieb mir Antibiotika und empfahl mir im Bett zu bleiben. Ich fühle mich sehr schlecht, aber meine Familie kümmert sich um mich. Meine Mutter macht mit Tee und ich liege unter der warmen Steppdecke/Zudecke. Leider muss ich noch zwei Wochen liegen bleiben. Nach diesen zwei Wochen muss ich wieder zum Arzt zur Kontrolluntersuchung. Ich bin sehr traurig, dass ich dich nicht sehen kann, aber ich muss die Grippe ausheilen. Ich hoffe, wir treffen uns zu einem anderen Termin. Du könntest in deinen Ferien zu mir kommen. Ich sehne mich nach dir.
Viele herzliche Grüße
deine Maria
Dziękuję bardzo jeszcze raz dziękuję takiej pomocy potrzebowałam. Bardzo się cieszę za pomoc i jeszcze raz bardzo dziękuję.POzdrawiam Marysia
geliebt małgosiu

Ich sehr entschuldige mich , aber ich kann zu dir in dieser Ferien nicht ankommen.
Leider sehr schmerzt mich ein Hals und ich habe ein Schnupfen.
Wann ich war bei dem Arzt stellte fest grype und er merkte Antibiotika vor und nahelegte ein Liegen in dem Bett.
Fühlt sich sehr zle aber meine eine Familie sie mich betreut.
Ein Mama macht mir einen Tee und ich liege unter der warmen Bettdecke.
Ich leider muss zwei Wochen liegen.
Eine Fliege noch zu gehen in den Arzt auf Kontroll in zwei Wochen.
Sehr traurig mir dass nicht ich dich werde sehen , aber ich heilen werden muss.
Ich habe Hoffnungen dass wir werden treffen uns in der ander Fristen.
Du kannst in sein Ferien auch zu mir ankommen.sehnsüchtig

nie wiem czy to jest dobrze ale sie starałam .... ale lepiej daj to komuś jeszcze do sprawdzenia
Dzięki bardzo :))) i dzieki za checi sprawdziłam sobie jeszzce i było dobrze dzięki naprawde pozdrowionka :P:P;P
Prosze was przetłumaczenie tekstu pewnego


Kościół Mirostowice Dolne

W okolicy mojej miejscowości warto jest zobaczczyc Kościół św.Barbary , który znajduje się w Mirostowicach Dolnych.Jest to zabytek pochodzący z XIII-XIV wieku.Zbudowaany został przez Niemców.W okresie ,gdy owy kosciół nalezał do nich, nosił nazwę Bra Ullersdorf .Jest to stary zabytek,otoczony murem kamiennym z 14 stulecia ,który wcześniej pełnił funkcje obronną .Kościoł zbudowany zostal w stylu gotyckim..Wolno w nim zwiedzić piekny ołtarz(zrobiony w stylu barokowym),ambone,.oraz wieże w której umieszczony jest dzwon.Zabytek ten zwidzam często i moim zdaniem jest on naprawde wart zobaczenia
Hej prosze o przetłumaczenie na j.niemiecki


Kościół Mirostowice Dolne

W okolicy mojej miejscowości warto jest zobaczczyc Kościół św.Barbary , który znajduje się w Mirostowicach Dolnych.Jest to zabytek pochodzący z XIII-XIV wieku.Zbudowaany został przez Niemców.W okresie ,gdy owy kosciół nalezał do nich, nosił nazwę Bra Ullersdorf .Jest to stary zabytek,otoczony murem kamiennym z 14 stulecia ,który wcześniej pełnił funkcje obronną .Kościoł zbudowany zostal w stylu gotyckim..Wolno w nim zwiedzić piekny ołtarz(zrobiony w stylu barokowym),ambone,.oraz wieże w której umieszczony jest dzwon.Zabytek ten zwidzam często i moim zdaniem jest on wart zobaczenie ,ponieważ wolno w nim zobaczyć piękne obrazy przedstawiające drogę krzyżową,oraz inne rzeczy które wymieniałam wcześniej
Temat przeniesiony do archwium.