Bardzo proszę ..

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam do przetłumaczenia opis psa.. A zbytnio nie wiem jak to zrobić.. Mam nadzieję, że ktoś będzie miał czas na to... Dzięki serdeczne z góry:)

Moj pies nazwywa sie Kuba. Jest on rasy mieszanej. Jego siersc ma kolor kremowy. Kuba jest bardzo kochanym psem. Uwielbiam się z nim bawić i zaczynać sie w niego. Gdy biję się z siostrą to on od razu reaguje. Troszczy sie o nasze dobro. Bardzo go kocham i nie wiem co bym bez niego zrobila.

TO JUŻ WSZYSTKO DZIĘKUJE SERDECZNIE:**
Meinen Hund heißt Kuba. Er ist einer Mischart. Seinen Fell hat einen Cremefarbe. Kuba ist sehr lieber Hund. Ich verehre mit ihm zu verweilen. Wenn ich schlage mit meine Schweswter, denn er sofort reagiert.Er sorgt über unserem Gut. Ich liebe er und ich weiss nicht, was ich ohne ihn machte.
Hmm..

Mein Hund heißt Kuba. Er ist Mischling. Sein Fall ist cremefarben.Kuba ist ein sehr lieber Hund. Ich liebe es mit ihm zu spielen.Wenn ich mich mit meiner Schwester schlage, reagiert er sofort. Er ist um unser Wohl besorgt. Ich liebe ihn sehr und weiß nicht, was ich ohne ihn tun würde.