[opis obrazka] widok morza

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, jestem tegorocznym maturzysta i jutro mam miec wystawiana ocene z niemieckiego. przez całe 3 lata nie lubilem tego jezyka i jakos trudno było mi sie go nauczyc. a zalezy mi na ocenie bo to na swiadectwo :)
mam jutro opisac dowolny obrazek z morzem.
Wiec prosze o pomoc i przetłumaczenie tego :)

na zdjęciu widzę krajobraz nadmorski. po lewej stronie widzę bezkresne morze. jest ono koloru niebieskiego. po Pomorzu pływa duży statek. po prawej stornie są wydmy. na wydmach rosną duże, zielone drzewa. u podnóża wydm stoi hotel. w tle widać gore. u podnorza gory stoi miasto. Tuz obok miasta widac zatoke, a w niej stoja małe łodki, oraz kutry rybackie.
na dole widac plaze. piasek jest koloru zołtego. na piasku rosna palmy. niektórzy ludzie spaeruja po brzegu, inni leza pod parasolami, bądź w koszach plazowych. dzieci kapia się w morzu obok pazy przebiega droga, po ktorej jezdza samochody.
w lewym roku widac kawałek mola. na 2 palnie widac kolejna gora. na niebie widac kilka chmur oraz latajace mewy.
morze jest bardzo spokojne i przejrzyste.
obrazek ten jest bardzo ładny i mi się podoba :)


ma byc duzo wyrazen przyimkowych, bo na tym zalezy nauczycielowi. mozna cos dodac od siebie :)
bardzooo dziekuje z gory.
np. taki obrazek
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/rf/rh/onpb/JoC5nacakXKVYVohiX.jpg

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia