prosze o pomoc ! PILNE ;/

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Ich habe am 14. Juli Geburtstag. Ich feiere meinen Geburtstag am Samstag. Ich feiere meinen Geburtstag zu Hause. Vor der Party mache ich Einkäufe.Ich kaufe: Getränke, Süßigkeiten und etwas zum Essen. Ich muss die Wohnung aufräumen. Ich wähle CDs aus. Meine Mutti backt die Geburtstagstorte. Ich muss die wohnung mit Luftsballons, Papierschlagen und Konfetti schmücken. Ich lade zu meiner Geburtstagsparty Freundinen und Bekannte ein. Meine Eltern sind immer dabei. Meine Geburtstagsparty fängt meinstens um 16 Uhr an. Meine Gäste singem mir gleich in der Tür das Geburtslied vor. Sie schenken mir CDs, Blumen, Rosen und bonbons. Sie wünschen mir toi, toi, toi, viel Glück und viel Erfolg. Dann packen wir die Geschenke aus und schneide die Torte auf. Jeder Gäst bekommt ein Stück Torte. Wir essen, trinken, spielen verschiedene Spiele und tanzen. Wir unterhalten uns über dieses und jenes, über die Schule und Jungen.Wir trinken meinstens Cola, Orangensaft, Mineralwasser und essen die Torte, Salzstangen, Kuchen und Bonbons. Auf meiner Party sind alle meinstens gut drauf. Meine Party ist um 22 Uhr zu Ende. Nach der Party räume ich den Tisch ab und spüle das Geschirr. Etwas müde aber zufrieden lege ich mich ins Bett. Ich träume von der nächsten Geburtstagsparty.

/\ PROSZE przetłumaczcie mi to.. ;] prosze :)
Mam urodziny 14 lipca. Moje urodziny swietuje w sobote. Moje urodziny swietuje w domu. Przed impreza robie zakupy. Kupuje: napoje, slodycze i cos do jedzenia. Musze posprzatac mieszkanie. Wybieram CD. Moja mamusia piecze urodzinowe ciasto. Ja musze przystroic mieszkanie w balony, (papierowe wezyki ???) i konfetti. Na moje urodziny zaraszam przyjaciolki i znajomych. Moi rodzice sa zawsze z nami. Moj urodziny zaczynaja sie najczesciej o 16:00. Moi goscie spiewaja mi zaraz w drzwiach urodzinowa piosenke. Oni sprezentuja mi CD, kwiaty, roze i cukierki. Zycza mi bardzo duza szczescia i duzo sukcesow. Potem rozpakowujemy prezenty i ja kroje tort. Kazdy gosc dostaje kawalek tortu. Jemy,pijemy, gramy w przerozne gry i tanczymy. Rozmawiamy o tym o i tamtym, o szkole i chlopakach. NAjczesciej pijemy cole, sok pomaranczowy, wode mineralna i jemy tort, paluszki, ciasto i cukierki. na mojej imprezie najczesciej sa wszyscy w dobrycg humorach. Moje party konczy sie o 22. Po imprezie sprzatam ze stolu i zmywam naczynia. Troche zmeczona ale zadowolona klade sie do lozka. Snie o nastepnej imprezie urodzinowej.
bardzo dziękuje :)

 »

Brak wkładu własnego