tlumaczenie, b. pilne!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Urodziłam się 12 stycznia 1995r. w Kołobrzegu. Moja mama ma na imię KaTArzyna, a tata Wojciech. Mam młodszą siostrę- dziesięcioletnią Anie.
Moim pierwszym wspomnieniem są wakacje spędzone z rodzicami nad morzem. Miałam wtedy 4lata.
Moją ulubioną przytulanką w dzieciństwie był niebieski piesek.
Kiedy byłam mała lubiłam bawić się w dom.
Chodziłam do przedszkola i szkoły podstawowej w Przylepie. Teraz uczęszczam do gimanazjum w Zielonej Górze.
Mieszkam w bloku, więc mam wielu sąsiadów. Jednak nie utrzymuje z nimi kontaktów.
Moim hobby jest czytanie książek, oglądanie filmów oraz słuchanie muzyki.
Lubię grać w koszykówkę, siatkówkę, jeździć na rowerze i biegać.
Moimi ostatnio zarobionymi pieniędzmi było stypendium, które dostałam w szkole podstawowej.
Ważnym zakupem w moim życiu jest wycieczka do Paryża, na którą jade w te wakacje.
Staram się być samodzielna i podejmować najważniejsze decyzje.
Najważniejsza jest dla mnie moja rodzina i przyjaciele.
Boje się ciem i szczurów.
Chciałabym mieć więcej wolnego czasu. Mogłabym częściej spotykać się z przyjaciółmi i rozwijać moje zainteresowania.
W przyszłości chciałabym pojechać na studia do Krakowa lub Warszawy. Nie wiem jeszcze kim chce zostac w przyszłości.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie