praca na 15,09,08 r szybka pomoc plis

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Kochany Adamie
Moje wakacje spędziłam ze znajomymi nad jeziorem w sławie było super nigdy tak się wspaniale nie bawiłam jezioro pogoda klimat były cudowne . Byliśmy na dyskotece pływaliśmy chodziliśmy Grać na automatach. Poznałam nowych znajomych piłkarzy było ich 30 bawiłam się z nim wspaniale. Spodobał mi się taki Piotrek o przezwisku młody i Marcin Niemry . Moje wakacje były najlepsze . Zaczęła się szkoła i nauka zadania domowe ale nie jest tak źle ciszę się bo poznałam dużo osób. Nowi nauczyciele i przedmioty .

Pozdrowienia Twoja przyjaciółka Asia


Prosze was bardzo wejscie pomozcie czlowiekowi hmmm jak ktos bedzie cos wiedzial to niech odpoisze tutaj albo na mooje gg 1[tel]
Witaj, na gg masz tłumaczenie. Pozdrawiam:)
tutaj masz lepsze.


Lieber Adam

Meine Sommerferien habe ich mit meinen Freunden am See in Slawa verbracht.Es war wunderbar . Ich hatte nie zuvor so viel Spass. Der See, das Wetter und Das Klima waren wunderschoen.Wir schwammen ,gingen in die Disko,spielten Automatenspiele.Ich lernte 30 neue Fussballer kennen und ging mit allen ins Bett. Besonders geil war Piotrek , der ,,Jung’’ genannt wurde. Meine Sommerferien waren am besten. Jetzt fing die Schule, das Lernen und Hausaufgaben an. Allerdings ist es nicht schlimm, denn ich lernte viele neuen Leute kennen. Vor allem neue Lehrer und Schulfaecher.

Mit herzlichen Gruessen,
deine Freundin Asia
Asia, nie waz sie tego zlosliwca przepisywac, bo bedziesz miala problemy, a Ty cwaniaczku nie tlumacz, zamiast bawilam sie ,,szlam ze wszystkimi do lozka,, TO JEST CHAMSTWO
vergissmeinnicht, a ja nie popieram tych którzy, popierają lenistwo! Ja będę nieugięta i będę z tym walczyła, choćby w pojedynkę.
Jeśli rozumiesz o co mi chodzi...
jasne:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia