prosze o pomoc w tlumaczeniu na niemiecki !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

ma to ma byc w czasie przeszlym bardzoprosze o pomoc

Cześć Marek

Dawno do Ciebie się nie odzywałem. U mnie, od ostatniego czasu dużo się nie zmieniło. Kupiłem nowy samochód i zmieniłem pracę. Obecnie pracuję w kiosku z zakładami lotto.

Dnia 22.11.2008 odbędzie się w Polsce historyczne losowanie lotto. Do wygrania jest aż 40mln zlotych.
W związku z tym mam bardzo dużo pracy. Polacy stoją w dużych kolejkach, aby kupić kupon. Ja też się skusiłem i postanowiłem zainwestować parę zlotych.

Liczę na szczęście. Mam nadzieję, że wygram przynajmniej połowę kwoty. Taka kwota sprawiłaby mi radość.
Spełniłbym swoje marzenia. Jeżeli wygram to kupię mały domek na wsi, a część pieniędzy zainwestuję. W najbliższe wakacje pojadę także na wycieczkę zagraniczną.

Najbardziej chciałbym pojechać do Afryki na safari.

Jest to piękne miejsce. Przyroda otacza człowieka. Pełno dzikich zwierząt, które można spotkać tylko w zoo. Cudowne krajobrazy i czyste powietrze.

Podczas pobytu w Afryce spędziłbym czas w małej wiosce z tubylczą ludnością. Chciałbym, aby pokazali mi swoje obyczaje. Pragnę poznać ich kulturę i zgłębić tajniki ich kuchni.
Spacerowałbym i oglądał przyrodę. Chciałbym zdobyć największy szczyt Afryki – Kilimandżaro.

Mam nadzieję, że moje marzenia się spełnią, jednak jeżeli nie wygram tych pieniędzy to i tak będę szczęśliwy, a na wakacje przyjadę w odwiedziny do Ciebie mój drogi przyjacielu.

Pozdrawiam,

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie