Wychowywanie dzieci

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam do napisania dwa teksty:

1.Co sądzę o wychowywaniu dzieci dzisiaj?
2.Jak ja będę wychowywał dzieci.

1. Uważam, że wiele ludzi źle wychowywuje swoje dzieci. Wychowują je bez stresu i dają im bardzo dużo swobody. Rozpieszczają je. Nie wiedzą, jakie mogą być tego konsekwencje.
Dzieci tak wychowane, nie wiedzą, co jest dobre a co złe. Tracą kontrolę nad sobą i mogą zrobić coś nieodpowiedzialnego. Dlatego jestem przeciwnikiem tzw. „wychowania bezstresowego”

2. Wiem, że wychowanie dzieci nie jest łatwe i trzeba mieć bardzo dużo cierpliwości do nich.
Ja na pewno nie będę ich surowo wychowywać, ale także nie dam im bardzo dużej swobody. Wyznaczę granicę, co można, co wolno a czego nie można robić. Będę się o nie troszczyć i ufać im. Zawsze będą mogły na mnie polegać. Będę chciał być im najlepszym przyjacielem.

Nie musi to być przetłumaczone słowo w słowo.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc
1.Was ist Ihrer Meinung nach auf die Erziehung der heutigen Jugend?
2. Ich werde die als Kinder?
Ich denke, dass viele Menschen krank, die Kinder erziehen. Sie geben Kindern freie Hand. Das ist schlecht Folgen in der Zukunft. Kinder erzogen ja, weiß nicht, was ist gut und schlecht. Verlieren die Kontrolle über sich selbst und Mai etwas tun unverantwortlich. Dlatego jestem przeciwnikiem wychowania bezstresowego tego nei umiem.
Ich weiß, dass die Kinder erziehen, ist nicht einfach, und Sie müssen sehr viel Geduld für sie.ch bin mir sicher, ich werde nicht erziehen sie stark, aber auch nicht geben ihnen sehr viel Freiheit. Die Grenzen zu dem, was kann so langsam und was können Sie nicht tun. Ich werde keine Sorgen und vertrauen ihnen. Wird immer darauf verlassen können, dass auf mich. Ich möchte ihre beste Freundin..