Tłumaczenie listu na j niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o poprawne przetłumaczenie na język niemiecki poniższego listu. Pilne potrzebne jeszcze na dziś będę wdzięczny za pomoc.







Drodzy państwo
Piszę w sprawie ogłoszenia znalezionego w internecie na stronie www.de.com.
Jestem młodym i głodnym wiedzy człowiekiem który chętnie poszerzył by swoją wiedzę z języka niemieckiego. Bardzo mi na tym zależy gdyż język ten jest mi potrzebny do pracy. Zgłaszam się akurat do was bo słyszałem że macie dobry i szybki sposób nauczania a także macie świetną opinię.
Dodatkowo chciałbym wiedzieć ile wynosi cena całego kursu i ile będzie on trwał.
Oprócz tego czy jest możliwość taniego wynajęcia mieszkania na czas ukończenia kursu, a także ilu osobowe są grupy i jakie poziomy nauki oferujecie.
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.