Proszę o napisanie lisu!;)to moje być albo nie byc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witam. Chodzę do technikum ekonomicznego. Ogólnie uczę się całkiem dobrze, lubię angielski i jestem najlepszy w klasie, matematyka też podchodzi mi z łatwością tak jak większość przemiotów. Mam jeden problem mianowicie on niemieckiego mam wymagającą nauczycielkę , z tego przedmiotu jestem słaby( nie potrafię się go uczyć) rówznież mój kolega ma podobną sytuację co ja. Bardzo was proszę o pomoc w napisaniu dwóch listów w j. niemieckim(dla mnie i koledze trzeba pomóc, jest z biedniejszej rodziny i nie ma komputera), Jak napisałem w temacie to moje i koegi być abo nie być gdzyż teraz musimy dostać po 4 i spr musimy napisać pozytywnie ale z nim spróbujemy sobie dać radę. Narazie ważny jest te listy. Temat listu:
W internecie znalazłeś ogłoszenie szkoły językowej w Berlinie. Naisz list, w którym:
-poinformujesz gdzie znalazłeś ogłoszenie i dlaczego cie zainteresowało
-zapytasz o cenę kursu i możliwośći zakwaterowania
-zapytasz ile osób jest w grupie i jakie są poziomy zajęć
-poprosisz o prospekt i podzękujesz.

Proszę , bardzo proszę o pomoc w napisaniu dwóch wersji listu.Byłbym niezmiernie wdzięczny Szymek

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie