Artykuł na temat mobingu w szkole - potrzebna pomoc kogoś (kto pomóc chce). Nic nie wnoszących postów nie potrzebuje.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Potrzebuje artykułu (po niemiecku) z tym, że zaznaczone było, że nie ma być trudny do zrozumienia. Chodzi o mobing w szkole. Najlepiej żeby to był artykuł z jakiejś niemieckiej gazety.
Cytat: nowomennocry
Potrzebuje artykułu (po niemiecku) z tym, że zaznaczone było, że nie ma być trudny do zrozumienia. Chodzi o mobing w szkole. Najlepiej żeby to był artykuł z jakiejś niemieckiej gazety.

A ja potrzebuję 10 000 zł. Tylko żeby banknoty były nie znaczone i w dobrej jakości.
Nic nie wnoszących postów nie potrzebuje.
Cytat: Tamod
Cytat: nowomennocry
Potrzebuje artykułu (po niemiecku) z tym, że zaznaczone było, że nie ma być trudny do zrozumienia. Chodzi o mobing w szkole. Najlepiej żeby to był artykuł z jakiejś niemieckiej gazety.

A ja potrzebuję 10 000 zł. Tylko żeby banknoty były nie znaczone i w dobrej jakości.

Du bist bescheiden, Tamod. :) Ich hätte gerne 1 [tel], aber Euro.
edytowany przez mamapia: 15 paź 2011
Ach jak radośnie się zrobiło :)
i to dzięki mnie!! Super, ciesze się :)
Rozumiem, że jest to forum, na którym jak się prosi o pomoc to jest się wyśmiewanym :)
Ok, będę pamiętać :)
Widziałam :) i podziękowałam nawet :)
Ale to nie można tutaj wchodzić i liczyć na pomoc? To po co jest to forum? Proszę o wyjaśnienie, bo polska ślepota nie kapuje.
Bez sensu jest wklepywanie tego samego tematu w wielu miejscach. Ist das klar?
Ja : ) meine Dame allwissenden :P
Ups! Auf Deutsch? A, masz jakiś słownik? Uj, chiba nie!
Hahaha, leider nicht: D Es tut mir leid. Pa, pa.
Ist gleich aufgefallen..- Cmok...cmok...
Temat przeniesiony do archwium.