proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu na język niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Urodziłam się 2 czerwca 1995 roku. Czerwiec jest bardzo ładnym miesiącem. W ym miesiący jest również dzień dziecka, który przecież dzieci uwielbiają, są w tym dniu szczęśliwe i cieszą się z nowych prezentów. KOjarzy mi sie również ten miesiąc z końcem roku szkolnego. Jednak moim ulubionym miesiącem jest lepiec. Uwielbiam upalne dni. W lecie chodzimy z moją najlepszą przyjaciółką na basen gdzie pływamy opalamy się i przede wszystkim odpoczywamy. Jest ona wspaniałą osobą- uśmiechnięta, pomocną i kochaną. Zawsze mogę na nią liczyć. Bardzo lubię takie osoby jak ona. W wakacje lubię jeździć nad morze. W domu tęsknię za szumem wody i śpiewem mew. Natomiast bardzo nie lubie gór. Kojarzą mi się z zimnem, śniegiem, wspinaniem i wysokością, czyli ze wszystkim czego nie lubie. w moim wolnym czasie lubię robić wszystkie interesujące rzeczy. Jeśli jest ładna pogoda ide z moimi znajomymi na długi spacer.Kiedy pada deszcz, spotykam się z przyaciółmi w klubie lub dyskotece.Lubię również chodzić z moim narzeczonym do kina lub spędzac z nim czas w domu przy dobrym filmie.Od czasu do czasu po prostu idę spać, bo jestem strasznym śpiochem. Moim najlepszym wspomnieniem jest okres kiedy poznałam mojego narzeczonego. Chciałam żeby czas zatrzymał się w miejscu. Poznałam go w kwiaciarni jego siostry. I zaczęlismy się spotykać. Teraz jesteśmy pół roku przed ślubem. Czas się nie zatrzymał ale nasza miłość trwa.
Podaj twoją wersję, proszę.
Jeszcze w tym tysiącleciu!
ch bin am 2. June geboren. Der June ist sehr ein sehr schönes Monate. In der Monat ist auch ein Kindertag,den die Kinder anbeten. In diesen Tag sind sie glücklich und sie freuen sich aus neuen Geschenken. Diese Monat verknupfe ich mich aus Anschluss der Schule.Allerdings ist July als mein liblingsten Monat. Ich bete Die Glut an. In Sommer gehen ich mit meiner Freundin zu Schwimmba, wo wir schwimmen, bräunen siech und zuallererst erholen sich. Sie ist großartig Person- lächelnd,behilflich und geliebt. Ich kann immer auf sie zählen. Ich mag Menschen, wie sie.In Sommerferien ich fahre auf Meer gern. Zu Hause sehne ich mich aus Geräusch des Wassers und Gesang des Vogels. Demgegenüber mag ich nicht die Gebirge.Ich verknupfe mich aus die Kälte,Schnee und Höhenstufe, aber mit allem, was ich nicht mag. In meiner Freizeit bemühe ich mich verschiedene interessante Dinge zu tun. Wenn das Wetter schön ist, mache ich einen langen Spaziergang mit meinen Freunden. Ich mag auch mit meinem Verlobte ins Kino oder Ich verbringe mit ihm die Zeit zu Hause bei guter Film. Von Zeit zu Zeit gehe ich einfach schlafen, weil ich ein Langschläfer bin. Meine schönste Erinnerung ist die Zeit, wenn ich meinen Verlobten kennen gelernt habe.Ich wollte, dass die Zeit stehen geblieben hat.Ich habe ihn bei seiner Schwester Blumenladen getroffen. Und wir haben treffen begonnen.Jetzt sind wir sechs Monate vor der Hochzeit . Zeit nicht stoppen, aber unsere Liebe dauert.
Ich bete Die Glut an.
Ich auch.
czy mogłabym prosic o sprawdzenie czy jest dobrze?
Cytat: karolka15895
czy mogłabym prosic o sprawdzenie czy jest dobrze?

sprawdziłem, nie jest dobrze
edytowany przez Mr_T: 06 mar 2013
karolcia, zapytaj Googola, czemu ci takie dzwine rzeczy wypisuje?
myslalam ze dowiem si eod was konkretow co jest nie tak a skad ja mam wiedziec jak to ma byc dobrze nie wiem dokladnie kiedy mam dawac das a kiedy ein jakie zaimki itd. ciezko mi ppisac teksty. a jesli uwazacie ze to z tlumacza google to pierdziele was i dziekuje za pomoc
Cytat: karolka15895
myslalam ze dowiem si eod was konkretow co jest nie tak a skad ja mam wiedziec jak to ma byc dobrze nie wiem dokladnie kiedy mam dawac das a kiedy ein jakie zaimki itd. ciezko mi ppisac teksty.
Dowiesz się u nas wszystkiego w naszej zakładce "Nauka".
...ale, jak i tak pierdzielisz...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia