Podanie o przyjęcie do pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumaczenie podania o pracę. Nie musi być słowo w słowo, chodzi o to żeby zachowany był sens podani. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Wasz problem i znajdzie się ktoś pomocny. Pozdrawiam i z góry dziękuję

PODANIE
Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Państwa firmie na stanowisku monter izolacji.
Praca w państwa firmie w pełni odpowiada moim oczekiwaniom i pozwoli na całkowite wykorzystanie moich zdolności i doświadczeń zdobytych podczas uprzedniej pracy zawodowej. Przebieg mojego doświadczenia zawodowego przedstawiłem szczegółowo w CV, które również do Państwa wysłałem. Posiadam certyfikaty, a także ukończyłem szkolenia w dziedzinie montażu izolacji. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.
Dziękuję za poświęcony czas. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Z poważaniem



Załączniki:
- CV
edytowany przez ania_ach: 11 sie 2013
Siehe:
http://zadane.pl/zadanie/5322443

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia