sprawdzenie pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej czy mógł by mi ktoś sprawdzić ok 20 krótkich zdanek, poziom raczej bardzo podstawowy tylko chodzi o to że nie mogę ich tutaj wstawić, bo kobita później przeszukuje neta jak sprawdza... trochę wariatka, tak że jak ktoś ma chwilę czasu żeby to przejrzeć to na prv bym wysłała ;)
nie, nie pochwalamy oszustwa
jakiego oszustwa? jeśli wstawie te zdania tutaj, to jesli ona je znajdzie to wspaniałomyślnie powie że je stąd skopiowałam.... a napisałam je sama dlatego chce je wysłać komuś na prv.. nie widzę tu żadnego oszustwa

MysteryMan czytaj ze zrozumieniem ;)
edytowany przez natkaaS: 23 sty 2014
to chcesz powiedzieć, że nie oszukasz nauczycielki, że sama wszystko zrobiłaś?
otóż oszukasz, inaczej nie bałabyś się wkleić zdań tutaj

Oszustwo (art. 286 kk) to najprościej ujmując świadome wprowadzenie kogoś w błąd lub wyzyskanie czyjegoś błędu dla własnej korzyści.

Wprowadzenie w błąd polega na podjęciu przez sprawcę zabiegów mających na celu wytworzenie w świadomości pokrzywdzonego nieprawdziwego obrazu rzeczywistości. Błąd może przejawiać się w postaci urojenia nieistniejącego faktu lub nieświadomości prawdziwego stanu rzeczy. Przedmiot błędu musi obiektywnie stanowić przyczynę dokonania rozporządzenia i powinien ściśle wiązać się z jego niekorzystnością. Zachowanie sprawcy może polegać na działaniu (nieprawdziwe zapewnienie o pewnych okolicznościach) lub zaniechaniu (zatajenie pewnych okoliczności).

Podsumowując: nakłaniasz nas do popełnienia oszustwa.
Cytat: natkaaS
MysteryMan czytaj ze zrozumieniem ;)

niestety nie rozumiesz nawet podstawowych spraw
dawaj te zdania, nie pitol, natucha
Niuniel, zdania na prv

MysteryMan nie wprowadzam nikogo w błąd bo nie było powiedziane żeby nie korzystać z niczyjej pomocy w sprawdzeniu i skorygowaniu błędów, natomiast bardzo jasno, że praca nie może być żywcem skopiowana z internetu. Puszczając ją gdziekolwiek w internet narażam się na takie oskarżenie. Nie musisz odpisywać, bo nie zamierzam prowadzić z Toba dalszej dyskusji. Jeśli uważasz to za jakieś oszustwa i nie masz zamiaru pomóc to po prostu opuść wątek i tyle w temacie ;)
na prv nie wiem co to i nie chce wiedzieć. TUTAJ jest szlifiernia, a nie na prv.
Temat przeniesiony do archwium.