Opis okolicy, w której mieszkam.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Dobry wieczór :) mam drobną prośbe, czy ktoś z Was mógłby mi przetłumaczyć na język niemiecki poniższy opis okolicy? byłabym bardzo wdzięczna, bardzo potrzebuję tego na jutro :)
oto opis:
Od urodzenia mieszkam w .....(nazwa miasta)........ na ulicy ............ razem z rodzicami, siostrą oraz bratem. Zamieszkuje dom jednorodzinny. Moja okolica jest znacznie oddalona od centrum miasta. Jest także bardzo spokojna i mało zaludniona. W jej obrębie znajduje się wiele pól i łąk. Droga jest kamienista. Pod koniec dnia można podziwiać piękne zachody słońca. Dojście od domu do szkoły zajmuje mi około 20 minut. Bardzo lubię moją okolicę za to, że jest tam cisza i spokój. Choć wiele osobom przeszkadzałoby to, że znajduje sie tak daleko od centrum miasta to dla mnie jest idealna!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie