Proszę o pomoc w tłuumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium

Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Chciałabym żeby ktoś przetłumaczył mi tekst:
Na zdjęciu widzę parę młodą. Ona ma na sobie niestandardową suknie ślubną a on garnitur. Kobieta trzyma kwiaty. Szeroko się uśmiechają i wyglądają na szczęśliwych. Stoi przy nich mała jasnowłosa dziewczynka ubrana w białą sukieneczkę. Dziewczynka trzyma w dłoni zabawkę. Może być to ich córka.
Dziękuję. Uratujecie mi życie!
Auf dem Bild sehe ich ein Brautpaar. Sie hat ein extravagantes (ausgefallenes) Kleid an und er trägt einen Anzug. Die Braut hält in den Händen einen Blumenstrauß. Sie lächeln und sehen glücklich aus. Neben ihnen steht ein kleines blondes Mädchen im weißen Kleid. Es hält ein Spielzeug in der Hand. Das kann die Tochter von dem Brautpaar sein.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego