praca zaliczeniowa

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Dostałem takie zadanie do pracy zaliczeniowej, niewiele kumam z niemieckiego:) czy ktoś mógłby to rozwiązac?

Die Arbeitswoche vom 12. bis 16. September. Wer kann was machen? – Odpowiedz na pytania,
jak w przykładzie. Skorzystaj z danych w tabeli.

Aufgaben -------------Robert Fiebich-------Doris Bernried-------Hella Klein------Tom Moriner

am Messestand --------Mo, 12. + ----------------------------------Do, 15.[tel]
Besucher beraten ------Di, 13.[tel]

Vertriebsdaten ------------------------------Mi, 14.[tel]Fr, 16.[tel]
eingeben

Kundenbesuche ----------------------------Mo, 12.[tel]Mo, 12. --
machen -------------------------------------------------------------------------- + Mi, 1409

am neuen Prospekt -----Do, 15. + Fr, -------------------------------Di, 13. ------------Fr. 16.09
arbeiten ----------------16.[tel]Mi, 14.[tel]

Urlaub ------------------------------------Do, 15. -----------------------------------------
-------------------------------------------- + Fr, 16.[tel]

Beispiel:

- Herr Fiebich, können Sie bitte am Dienstag die Vertriebsdaten eingeben?

- Am Dienstag kann ich die Vertriebsdaten leider nicht eingeben. Da muss ich am Messestand Besucher beraten. Aber ich kann die Vertriebsdaten am Mittwoch eingeben.

1. - Frau Bernried, können Sie bitte am Donnerstag am neuen Prospekt arbeiten? - Am Donnerstag...
…………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………………………………

2. - Frau Klein, können Sie bitte am Dienstag Kundenbesuche machen? - ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………….

3. - Herr Moriner, können Sie bitte am Montag am Messestand Besucher beraten? - ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………
edytowany przez TomLes20: 11 cze 2015
Niech ktoś zlituje się nade mną, bo nawet nie wiem jak się do tego zabrać

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa