Opis pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze pomóżcie mi napisac o mojej pracy w wakacje we Francji po niemiecku, z góry bardzo dziękuje:)
Na wakacjach byłam w pracy we Francji. Moja praca polegała na zbieraniu truskawek, śliwek oraz wyrywaniu chwastów. We Francji byłam 11 tygodni. Przez pierwsze 4 tygodnie do pracy wstawalam na 7 godzinę, ponieważ szybko robiło się jasno na zewnątrz. A przez 7 tygodni chodziłam do pracy na 8 godzinę ponieważ później robiło się jasno. W pracy było bardzo ciężko a szczególnie przy zbieraniu truskawek. Bardzo bolaly mnie kolana oraz plecy ponieważ trzeba było cały czas klęczeć. Natomiast śliwki zbierało się super. Przy tej pracy się nie meczylam.
Robilismy przez 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku po 10 godzin, a w sobotę 4 godziny. Niedziele spędzalismy na odpoczynku. Do polski wrocilam w październiku.
( nie musi być dokładnie tak samo ale coś w tym stylu)