Pomoc przy tłumaczeniu kilku zdań

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam prośbę, mam za zadanie przetłumaczyć poniższe ogłoszenie. Nie musi zostać przetłumaczone słowo w słowo. Najważniejszy, żeby było poprawnie. Niestety moja znajomość j. niemieckiego nie jest wystarczająca. Czy jest szansa aby ktoś poświęcił trochę swojego cennego czasu? Oto tekst do przetłumaczenia:

============================================

Witam serdecznie,

Poszukuję pracy jako webmaster, projektant stron internetowych. Dodatkowo mogę spełniać funkcję sprzedawcy, osoby pakującej i wysyłającej towar. Potrafie zorganizować i poprawadzić sprzedaż internetową. Zarówno za pośrednictwem firmowej strony internetowej jak i przy użyciu serwisu eBay. Potrafie od podstaw zbudować całą stronę internetową a następnie ją systematycznie rozwijać. Potrafię analizować informację i reagować na nowe wyzwania i potrzeby.

Moje umiejętności:
Dobra znajomość PHP, JavaScript, jQuery, CSS, HTML, mySQL, WordPress.
Komunikatywna znajomość języka Angielskiego i Niemieckiego.
Potrafię pracować samodzielnie lub w zespole.
Prawo jazy kategorii B.
Niekaralność.
100% zaangażowanie w projekt.
Praca do momentu ukończenia zadania.
Jestem w pełni sprawny i zdrowy.

Hobby:
Bieganie, chodzenie po górach.

Moje potrzeby:
Stanowisko pracy wyposażone w dobry komputer i szybkie łącze internetowe.
Możliwość kontynuowania pracy w domu, jeśli będzie to konieczne.
Wynagrodzenie na poziomie xxx-xxx € brutto za godzinę.
Przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo.

Aktualnie mieszkam w Polsce, ale jestem w stanie przenieść się w niemal dowolne miejscu powiatu XXXX-xxxx.

Kontakt:
Telefon: XXX-xxx-xxx

Dziękuję i pozdrawiam.

===========================

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie