Moje wakajce - przetłumacz na niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Potrzebne mi przetłumaczyć pare list na niemiecki, najlepiej jak najprościej się da. Potrzebne mi to na dziś/jutro.

Moje wakacje trwały 2 miesiące. Pojechałam w góry z rodzicami. W górach dużo spacerowaliśmy, wspinaliśmy się i odpoczywaliśmy. Codziennie chodziliśmy nad Morskie Oko. A jak minęły twoje wakacje? Co robiłeś?
Powinniśmy się spotkać. Pozdrawiam.



Z góry dziękuję za przetłumaczenie :)
Meine Sommerferien haben 2 Monate gedauert. Ich bin mit meinen Eltern ins Gebirge gafahren. Im Gebirge sind wir viel spazieren gegangen, wir haben auch geklettert und uns ausgeruht. Außerdem sind wir jeden Tag zu Morskie Oko gewandert. Und wie waren deine Sommerferien? Was hast du gemacht?
Wir sollen uns treffen! Grüße...

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie